Menu strony

Mobilny serwis tir - wspaniałe rozwiązanie, z którego warto skorzystać, kiedy Twoja ciężarówka zepsuje się w trasie

Są duże i potężne. Rządzą na polskich drogach. Mają bardzo duży udział w rozwoju branży transportowej.


Mowa oczywiście o autach ciężarowych.


Serwis Tir
Możemy wyróżnić trzy główne typy wspomnianych pojazdów. Pierwszy, czyli tak zwany skrzyniowy służy do przewozu ładunków oraz ludzi. Jest bardzo często wykorzystywany w sektorze spożywczym oraz wojsku (przykładowo do przemieszczania żołnierzy na duże odległości).

Jeżeli masz ochotę poznać więcej szczegółów na prezentowany wątek, to użyj informacji, na której znajdziesz pokrewne informacje - śmiało kliknij ten link.

Drugi rodzaj stanowią cysterny zaadaptowane do transportowania różnych płynów lub gazów, a trzeci - ciągniki samochodowe, stworzone po to, żeby ciągnąć inne pojazdy drogowe, które nie posiadają własnego napędu, głównie naczep. Z uwagi na dużą ładowność stosuje się je niesłychanie często. Niestety, wielogodzinna eksploatacja, liczne przeciążenia odbijają się na ich stanie techniczny, stając się przyczyną usterek. Naprawa naczep stanowi dosyć pracochłonny proces, który wymaga dokładności. Szczęśliwie możemy liczyć na wsparcie fachowców. Warto zaakcentować, że teraz coraz więcej firm ma w swej ofercie tak zwany mobilny serwis tir - . Taka usługa staje się szczególnie przydatna w sytuacji, gdy ciężarówka (pasująca do niej przyczepa ciężarowa) zepsuje się w trasie.


Sprawdź też

Najbardziej komfortowe warunki przewozu zainteresowanych klientów do Niemiec

Firma dająca do dyspozycji wysoki standard przewozów zaciekawionych ludzi za granicę nie narzeka na małe zainteresowanie, gdyż szeroka baza usług stale się powiększa, a wszelkie wymagania klientów są na bieżąco realizowane oraz spełniane całkowicie. Biorąc pod uwagę przewóz osób Wałbrzych oferuje każdemu znakomite ceny, świetne oraz wyjątkowe warunki podróży, dzięki czemu stale wzrasta liczba zainteresowanych.


„Warsztat na kołach” szybko dokonuje niezbędnych napraw na miejscu, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i gotówkę. Unikamy albowiem holowania auta do tradycyjnego zakładu.
2019/01/23, 09:18