Menu strony

Z jakiego powodu telefony Nokii cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, opis kilku ciekawych modeli tego producenta.

Jeszcze przed kilkunastu laty, kiedy nikomu nie śniło się jeszcze o telefonach dotykowych, na rynku królowała niepodzielnie Nokia. Wprawdzie inni producenci jakoś z nią konkurowali, jednak wychodziło im to przeciętnie.


nokia 3710 fold


Nokia przez ten czas zaprezentowała wiele kultowych urządzeń, a każda nowa premiera wywoływała ogromne zainteresowanie. Jak na tamten idź znacznie konkretów rokad.pl okres urządzenia te cechowały się bardzo dobrymi parametrami, wygodą użytkowania i długim czasem pracy na baterii.

Czy prezentowany wątek okazał się dla Ciebie ciekawy? To świetnie, gdyż jak klikniesz tutaj, przeczytasz pożyteczne informacje (https://shoplet.pl/44-komputery-all-in-one), które Cię z pewnością zaabsorbują.

Nawet proste modele, takie jak nokia 3120c dawały swoim użytkownikom spore możliwości, między innymi możliwość korzystania z Javy czy też aparat cyfrowy. Ale niektóre miały znacznie więcej możliwości, na przykład nokia 3220 miała wbudowany dyktafon a także możliwość wymieniania wkładek stylizacyjnych pod obudową - .


fotos - firma


W pewnej chwili dużą popularnością się cieszyły telefony otwierane, rzecz jasna Nokia również posiadała kilka takich modeli w swej ofercie. Prostym, ale równocześnie świetnie funkcjonującym urządzeniem tego typu jest nokia 3610 fold. Aparat ten był zaliczany do najniższej półki cenowej, lecz wystarczająca jakość i długa praca na bateriach sprawił, że wiele osób go kupowało. Również nokia 3710 fold zaliczała się do budżetowych telefonów, ale cechowała się paroma interesującymi funkcjonalnościami.


Sprawdź też

Parę wskazówek odnośnie bezpieczeństwa naszych komputerów

samochód
komputery są sprzętami takimi, jak każdy tego typu sprzęt. Aby dobrze funkcjonowały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób zatroszczyć.


Chodzi tutaj o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy o zachowanie ostrożności z różnego rodzaju płynami przy klawiaturze.


Przede wszystkim pozwalał na przesyłanie danych z szybkością 3G, dzięki czemu nie było w niej kłopotów z przeglądaniem internetu - nokia 3610 to mój ulubiony model. Dodatkowo Nokia dała w nim mapy oraz GPS, co bardzo się przydawało podczas jakiś dalszych podróży.
2020/09/19, 07:50