Menu strony

W jaki sposób bez zbytnich kosztów przesyłać przesyłkę kurierem, bez podpisywania umowy z przewoźnikiem?

Odpowiedzią na powyższe pytanie mogą być platformy proponujące usługi kurierskie rozlicznych przewoźników. Jest to rozwiązanie skierowane do przedsiębiorstw z sektora średnich oraz małych firm, które to nie chcą podpisywać umów z jednostkami kurierskimi (co wiąże się z przymusem deklaracji liczby nadawanych paczek w kontrakcie), a chciałyby korzystać z niższych opłat na ich usługi. Jeszcze nie tak dawno paczki pocztowe były popularniejsze niż przesyłki kurierskie. W tymże celu należało przespacerować się do placówki pocztowej i nadać przesyłkę w tak zwanym okienku - nierzadko po krótszym albo dłuższym wyczekiwaniu w ogonku. Obecnie usługi kurierów są powszechnie osiągalne również dla osób prywatnych, a dzięki brokerom kurierskim - niezwykle tanie. W tym momencie działa już kilkuset brokerów w naszym kraju.
Ogromnie często małe firmy zainteresowane są nadaniem pojedynczej paczki, jednakże cena za zamówienie wprost u firm kurierskich jest niezmiernie wysoka.

Żeby odnaleźć ciekawe zagadnienia w internecie, to najpierw kliknij w odsyłacz znajdujący się tutaj i przejdź dalej - zapewne nie pożałujesz.

W owej sytuacji z pomocą przychodzą platformy usług kurierskich, gdzie nadanie wyłącznie jednej przesyłki może być cenowo korzystne. Pomocną może być również tak zwana porównywarka kurierów.
paczka


Sprawdź też

Co możemy zrobić, żeby polepszyć obieg informacji w firmie

Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0
Bez względu na to, czy posiadamy rozbudowaną firmę, czy też małą firmę która stawia dopiero swoje pierwsze kroki na niełatwym rynku musimy brać pod uwagę, że troska o sprawny obieg dokumentów wewnątrz podmiotu tego rodzaju będzie jednym z najważniejszych oczekujących na nas zadań.


Aby oferować usługi - (tborkowski.pl) kurierskie, platformy nawiązują kooperację z firmami kurierskimi już obecnymi na rynku. Umowa zawiera „podzlecanie” dostarczenia przesyłek i zawierana jest z wiodącymi, sprawdzonymi przewoźnikami, co ma - opinią twórców tychże platform - zapewniać, że paczka dojdzie do adresata na czas. Współpraca z większą liczbą firm kurierskich to korzyść dla klientów platformy - zapewniają jej agenci. Klient ma bowiem możność dokonania wyboru dostawcy paczek zgodnie z indywidualnymi wyznacznikami selekcji.


Małe oraz średnie przedsiębiorstwa nadają przeważnie parę pojedynczych przesyłek w przeciągu miesiąca. Koszta wysyłki tych kilku paczek bezpośrednio u przewoźnika jest nadzwyczaj wysoki, a usługi Poczty Polskiej bywają zawodne a także długo trwają. Stąd platformy, jakie proponują usługi kurierskie w niezwykle przystępnej cenie, to idealne rozwiązanie dla owego segmentu rynkowego. Zamawianie kuriera przy pomocy platformy jest dokonywane w systemie „od drzwi do drzwi”. Goniec odbiera gotową do posłania paczkę ze wskazanego przez nadawcę miejsca i dostarcza ją pod podany w zamówieniu adres.
2020/05/13, 07:33