Menu strony

Przedpokój – niezwykle istotne miejsce w twoim domu

Choć dla większości z nas najistotniejszym miejscem w domu jest salon, kuchnia lub sypialnia, to musimy brać pod uwagę znaczenie przedpokoju. Dlaczego? To tutaj musimy znaleźć wszystko, czego potrzebujemy do wyjścia i przede wszystkim z tej właśnie przyczyny musi być on właściwie uporządkowany. Tylko jak to zrobić?
mieszkanie w kilku ujęciach
Sprawa jest o wiele łatwiejsza, jeżeli dopiero urządzasz mieszkanie. W innym wypadku najpierw potrzebny jest sumienny przegląd dobytku, tak, by skontrolować, co jest nam w zasadzie nieprzydatne i nadaje się do wyrzucenia. Niektórym ciężko się rozstać przynajmniej z jednym gwoździem, a co dopiero pozbyć się czegoś, co mogłoby się przydać choćby raz w ciągu następnych paru lat. Jednak trzeba być stanowczym, ponieważ szafy w przedpokoju nie pomieszczą wszystkiego. Pudełka z rzeczami, jakich nie masz zamiaru wyrzucić, podpisz i zanieś np. na strych albo do piwnicy, dzięki temu zyskasz odrobinę wolnego miejsca.

wieszaki na ubrania
Gdy już zakończyłeś porządki, pora pomyśleć nad kilkoma pożytecznymi elementami. Jeżeli już masz szafę, lecz nie podoba ci się i zamierzasz ją zmienić, masz do wyboru dwie możliwości – zabudowaną albo standardową szafę, w której będzie miejsce i na obuwie, i na wieszaki na ubrania - szeroki wybór. Musi być dosyć przestronna, szczególnie w przypadku dużej rodziny. Drugim wyjściem jest otwarta garderoba, jednak nie pomieści ona tak dużo ubrań, jak zwykła szafa. Rękawiczki czy szale można schować w dekoracyjnych pojemnikach, lecz kurtki zawsze będą wisieć na wierzchu, co nie będzie podobać się wszystkim. Jeżeli masz dużo par obuwia, konieczne mogą być dodatkowe szafki na buty, które dobrze jest ustawić przy drzwiach, aby nie roznosić brudu - .

Sprawdź też

Wykorzystanie naklejek w reklamie

Różne naklejki
Gadżety w reklamie to niekoniecznie długopisy ze znakiem firmowym. Każdemu zależy, by się promować, dlatego wymyślane są coraz dziwniejsze artykuły reklamowe jak np. naklejki 3D. Poniżej ilustracja dziwnych firmowych prezentów.


Muszą się łatwo otwierać i mieścić nie tylko szpilki, lecz także dłuższe kozaki, by nie okazało się, że muszą nieustannie stać na zewnątrz. Warto też pomyśleć nad pufą lub innym siedziskiem, dzięki któremu zakładanie butów będzie łatwiejsze, nie tylko dla nas, lecz również np. dla odwiedzającej nas babci. Poza tym nie zapomnijmy o należytym oświetleniu, aby nie być zmuszonym poszukiwać ulubionego szalika z latarką w ręce, ponieważ w szafie panują egipskie ciemności.

Dobrze zorganizowany przedpokój może sprawić, iż będziesz bez zdenerwowania wychodzić z domu. Powinno się precyzyjnie rozważyć każdy element, a z pewnością będziemy zadowoleni z jego aranżacji.
2018/06/21, 16:48