Menu strony

Przedpokój – niezwykle istotne miejsce w twoim domu

Choć dla większości z nas najistotniejszym miejscem w domu jest salon, kuchnia lub sypialnia, to musimy brać pod uwagę znaczenie przedpokoju. Dlaczego? To tutaj musimy znaleźć wszystko, czego potrzebujemy do wyjścia i przede wszystkim z tej właśnie przyczyny musi być on właściwie uporządkowany. Tylko jak to zrobić?
mieszkanie w kilku ujęciach
Sprawa jest o wiele łatwiejsza, jeżeli dopiero urządzasz mieszkanie. W innym wypadku najpierw potrzebny jest sumienny przegląd dobytku, tak, by skontrolować, co jest nam w zasadzie nieprzydatne i nadaje się do wyrzucenia. Niektórym ciężko się rozstać przynajmniej z jednym gwoździem, a co dopiero pozbyć się czegoś, co mogłoby się przydać choćby raz w ciągu następnych paru lat. Jednak trzeba być stanowczym, ponieważ szafy w przedpokoju nie pomieszczą wszystkiego.

Czyżby jakiś komentarz spod linku Cię zainspirował? Masz chęć na to odpowiedzieć? Zachęcamy Cię do tego z zaangażowaniem. Czekamy na Ciebie!

Pudełka z rzeczami, jakich nie masz zamiaru wyrzucić, podpisz i zanieś np. na strych albo do piwnicy, dzięki temu zyskasz odrobinę wolnego miejsca.

wieszaki na ubrania
Gdy już zakończyłeś porządki, pora pomyśleć nad kilkoma pożytecznymi elementami. Jeżeli już masz szafę, lecz nie podoba ci się i zamierzasz ją zmienić, masz do wyboru dwie możliwości – zabudowaną albo standardową szafę, w której będzie miejsce i na obuwie, i na wieszaki na ubrania - szeroki wybór. Musi być dosyć przestronna, szczególnie w przypadku dużej rodziny. Drugim wyjściem jest otwarta garderoba, jednak nie pomieści ona tak dużo ubrań, jak zwykła szafa. Rękawiczki czy szale można schować w dekoracyjnych pojemnikach, lecz kurtki zawsze będą wisieć na wierzchu, co nie będzie podobać się wszystkim. Jeżeli masz dużo par obuwia, konieczne mogą być dodatkowe szafki na buty, które dobrze jest ustawić przy drzwiach, aby nie roznosić brudu - .

Muszą się łatwo otwierać i mieścić nie tylko szpilki, lecz także dłuższe kozaki, by nie okazało się, że muszą nieustannie stać na zewnątrz. Warto też pomyśleć nad pufą lub innym siedziskiem, dzięki któremu zakładanie butów będzie łatwiejsze, nie tylko dla nas, lecz również np. dla odwiedzającej nas babci. Poza tym nie zapomnijmy o należytym oświetleniu, aby nie być zmuszonym poszukiwać ulubionego szalika z latarką w ręce, ponieważ w szafie panują egipskie ciemności.


Sprawdź też

Jeżeli poszukujesz pewnej oraz rzetelnej firmy kurierskiej, zdecyduj się na Patron Service

Kurier
Jeszcze nie tak dawno to Poczta Polska trzymała wyłączność na odbieranie i dostarczanie przesyłek, bez względu na to czy chodziło o list czy paczkę. Obecnie rynek usług kurierskich znacząco się odmienił.

Dobrze zorganizowany przedpokój może sprawić, iż będziesz bez zdenerwowania wychodzić z domu. Powinno się precyzyjnie rozważyć każdy element, a z pewnością będziemy zadowoleni z jego aranżacji.
2018/11/16, 07:30