Menu strony

Garść przydatnych sposobów na błogie ciepło w domu podczas chłodnych dni

Ciepły kąt jest czymś, o czym marzymy wracając po pracy w chłodny wieczór. Zdarza się, że, zamiast kojącego ciepła, czujemy zimno i przytulny dom zmienia swoje oblicze.
Najlepiej zastanowić się nad tym już podczas projektowania budynku lub przy remoncie.


Jeśli macie taką okazja, należy przede wszystkim zatroszczyć się o prawidłowo ocieplony dom. Ocieplenie poddasza, nawet jeśli nie ma tam pokoi, jest niezwykle istotne, bo tamtędy ucieka najwięcej ciepła - . Znaczący jest również wybór sposobu ogrzewania. Poradźcie się fachowca, który doradzi najlepsze dla was rozwiązanie, dostosowane do metrażu domu i waszych wymagań , a także zadba o prawidłową konserwację całego systemu. Kolejnym ważnym elementem są szczelne okna i drzwi bo one też mogą prowokować znaczące straty ciepła.


wydruk


ocieplenie poddasza


W uzyskaniu przyjemnej temperatury można również skorzystać z innych sposobów, niewymagających wielkich kosztów. Nawet grudniowe słońce dostarcza ciepła, więc przed wyjściem rano rozsuńcie rolety.

Jeśli interesują Cię prezentowane w tym materiale tematy i masz chęć zobaczyć więcej wiadomości na taki temat - wejdź tutaj (https://dominikkania.pl/oferta/).

Po zmroku je zasłońcie, ponieważ są dodatkową ochroną od zimna. Na podłogach można rozścielić gruby dywan. Ten sposób co prawda nie nadaje się na szybkie ocieplenie poddasza, ale sprawi, że nie będziecie czuli nieprzyjemnego zimna biegnącego od od płytek.

Nie wszystkich informacji możesz dowiedzieć się z gazet. Gdy chciałabyś dowiedzieć się o ciekawych wydarzeniach odwiedź nasze strony (https://rfc.pl/zasieg/godow) www.

Ciekawym sposobem jest również umieszczenie foli kuchennej za kaloryferami, dzięki czemu ciepło będzie odbijane do środka pomieszczenia, a nie ulatywało na zewnątrz.
Większość z wspomnianych powyżej pomysłów można zrealizować samodzielnie i łatwo, a rezultaty z pewnością zmniejszą odczuwanie zimna.
2020/08/05, 08:06