Menu strony

Dlaczego Polacy tak lubią markety?

Polacy markety pokochali od „pierwszego wejrzenia”. Robienie zakupów w Tesco czy Carrefour to chleb powszedni, a oferta gazetek z owych sklepów nierzadko jest pretekstem do rozmów w pracy czy na rodzinnych spotkaniach. Przecież nikt z nas nie lubi przepłacać.
Na półkach owych sklepów mamy szeroki asortyment, miłą dla ucha muzykę sączącą się z głośników oraz możność płacenia kartą . Możemy godzinami przebierać w artykułach spożywczych, gospodarstwa domowego,
sklep
markach, wypatrywać produkty objęte promocją. A jeśli praca i obowiązki nie pozwalają nam na zapomnienie, możemy już w domu ułożyć listę zakupów, zapoznać się z ofertą. Wystarczy tylko, że zaznajomimy się z ulotką sklepu.

Ulotki reklamowe. Możemy je znaleźć w każdym większym sklepie, markecie, oraz...skrzynce pocztowej. W ten sposób korzystamy z nich najchętniej, albowiem za ich przyczyną dostajemy informacje o rabatach, atrakcyjnych cenach w danym sklepie. A któż z nas nie chce być na bieżąco z promocjami?

Nie jesteśmy wówczas skazani na spacery po sklepie w celu odszukania objętych promocją produktów, albowiem już w przed wyjściem na zakupy możemy skontrolować, jaki towar jest w promocji.

Sprawdź też

Potęga głosu w kulturze

muzyka, głos, bank głosów, studio
My ludzie jesteśmy w większości wzrokowcami. Sporą część informacji jakie do nas dochodzą zapewnia nam wzrok, nie znaczy to jednakże iż inne zmysły nie są istotne. Nie wyobrażamy sobie życia bez możności dotykania obiektów lub przyjemności płynącej z dotyku bliskich nam ludzi. Tak samo jest ze słuchem. Stanowie on uzupełnienie kluczowego zmysłu. One wszystkie się nawzajem uzupełniają.


Mając kilka ulotek z różnych sklepów, np. gazetki Tesco jak na Promocyjni czy Carrefour gazetki promocyjne, możemy porównać ceny i sprawdzić, w którym z nich są najniższe w danym tygodniu. Takie racjonalne podejście do zakupów, z uwzględnieniem ulotek reklamowych umożliwia nam wybór najciekawszej oferty, niemało przy tym zaoszczędzając. A w dzisiejszych, kiedy sytuacja finansowa wielu osób nie jest najlepsza, jest to
promocja
duże ułatwienie w planowaniu miesięcznych wydatków. Wtedy branie udziału w promocjach naprawdę przynosi oszczędności, szczególnie w czasie takich akcji jak dwa produkty w cenie jednego, czy drugie opakowanie za gratis. Więcej: .

Osoby, które dzieli wiele kilometrów do marketu przeważnie nie planują wyjścia, wyjazd na zakupy bez potrzeby. Dzięki ulotce promocyjnej, klient jest w stanie zorientować się, jaki interesujący go towar w danym tygodniu może nabyć i za jaką cenę, a to zmobilizuje go do wybrania się na zakupy.
2019/03/07, 07:44