Menu strony

Jak współczesny rynek reklamowy wykorzystuje zdobycze techniki, zalety używania paneli LED.

Obecny rynek reklamy zewnętrznej bardzo chętnie sięga po nowoczesne rozwiązania techniczne. Oczywiście cały czas klasyczne bilboardy i banery będą wykorzystywane i ze względu na koszty pewnie długo tak pozostanie. Mają jednak one jedną istotną wadę, to znaczy zmiana emitowanej na nich reklamy jest dość kłopotliwa, bo należy po prostu nakleić nową. W przypadku dłużej prowadzonych kampanii reklamowych nie stanowi to problemu, jednak w niejednym miejscu znacznie lepszym wyjściem jest emisja reklam na krótszy okres czasu i możliwość szybkiej ich zmiany.


reklamy w mieście
I takie możliwości daje właśnie zaawansowany ekran led lublin zana, który pozwala na znacznie elastyczniejsze podejście do emisji reklam - . Tego typu ekrany złożone są z paneli, a każdy panel z określonej ilości punktów. Z kolei te punkty to trzy kolorowe diody, regulując ich świecenie steruje się równocześnie kolorem całego punktu. Panele da się bardzo łatwo łączyć ze sobą, co pozwala na zbudowanie ekranu w dowolnych rozmiarach.Ogromnym plusem takich paneli jest ich widoczność. Jeśli obudowa będzie odpowiednio szczelna, to ekran led Mysłowice katowicka może pracować w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, i bez względu na pogodę emitowane na nim reklamy będzie doskonale widać. Stosowane w takich panelach diody mają bardzo dobre parametry, przez co obrazy doskonale widać z większej odległości, nawet jak panują ciemności albo pada śnieg.


reklama w lublinie
Tego typu panele mają coraz większe możliwości, jeśli chodzi o sterowanie pracą, obecnie nie ma żadnych problemów, aby emitować na nich nawet dynamiczne obrazy. Doskonale możliwości ich są na przykład widoczne na różnego rodzaju koncertach czy imprezach, właśnie tam można często zobaczyć wielkie ekrany, na których emitowane są wydarzenia ze sceny. Dla firm promocyjnych daje to możliwość elastycznego zarządzania wyświetlanymi reklamami, przez co można prowadzić kilka równoległych kampanii - . Jeśli rynek będzie się dalej rozwijał w tę stronę, to z pewnością panele led będą jeszcze bardziej wykorzystywane.
2018/06/22, 09:36