Uniwersalne etui nie tylko dla osłony telefonu, czyli o funkcjach dobrego pokrowca?

Odporne na wstrząsy, dobrane kolorystycznie etui na komórkę, iPada to konieczne wyposażenie dla każdego, kto chce zadbać o swój sprzęt. I wygląd zarazem. Jakie wyróżniki cechują nowoczesne osłonki na nasze elektroniczne cacka? Zobaczmy na przykład na case do Sony Xperia M4 Aqua. To pokrowiec dedykowany specjalnie dla tego modelu telefonu. Producent zadbał o parę nieocenionych czynników, które klient-posiadacz telefonu i nowoczesnej kabury chciałby mieć zapewnione. Jakie?

pokrowiec na smartfona
Przede wszystkim odporność na wstrząsy - amortyzacja upadków. Nowoczesność ochraniaczy na telefony na pierwszy rzut oka nie daje gwarancji że ochronią nasze sprzęty. Mimo wizualnej przykrywki gumka z jakiej wykonane jest etui zapewnia stuprocentową gwarancję, że osłona nie rozleci się nawet przy mocniejszym upadku . Do tego jest rozciągliwa, ale nie do tego stopnia, by odkształcenia były trwałe. Wysokiej klasy pokrowiec to ponadto dopasowanie akcesorium do elektroniki pod względem portów na słuchawki, kabel do ładowania czy aparaty. W ten sposób bez problemu odróżnimy „firmówkę” od etui hurtowego, w którym twórcy biorą pod uwagę jedynie wskaźniki wysokości, szerokości i grubości telefonu.

materiałowy pokrowiec na telefon
Mając spełnione najważniejsze zadanie - ochronę telefonu - pokrowiec powinien jeszcze przyzwoicie wyglądać. Najlepiej adekwatnie do modelu i koloru smartfona. Jeśli producent akcesoriów zamierza liczyć się w usługach z częściami do sprzętów, powinien reklamować nawet kilkadziesiąt wyjątkowych pod względem kolorów i wzorów modelów etui.

W komplecie uniwersalnego etui (sprawdź inne opcje) brakuje jeszcze miejsca, w którym można doczepić kolejny dodatek do obsługi sprzętu. Na przykład rysik do komórki. Bywa że nie jest dostępny razem w zestawie z telefonem, są jednakże możliwości pozwalające stworzyć własny, niezawodny rysik nie wydając na niego ani złotówki. I nie jest to opcja z zastąpieniem go gotowym, ostrym ołówkiem, długopisem lub czymś podobnym. Rysik do komórki zrobiony w prosty domowy sposób (wystarczy zwinąć w cienki rulonik dowolny materiał sztuczny i zakończyć go ostrą końcówką).

Czy masz chęć na nowe tak samo ciekawe artykuły? Jeżeli tak, to chcemy Cię poinstruować - kliknij, aby przeczytać (http://www.stomatologiacichon.pl/ortodonta-aparaty-ortodontyczne/) tu dużo więcej.

Jeśli nie popieramy takiej wizji można oczywiście wybrać się do komisu, co oznacza wydatek nawet kilku złotych.
2022/12/07, 07:12