Menu strony

Najnowsze uzupełnienia na bazie tlenku cyrkonu

Uzupełnienia na podstawie cyrkonu mają właściwości estetyczne klasycznej ceramiki, a dzięki doskonałym właściwościom mechanicznym przezwyciężają jej ograniczenia dotyczące wskazań klinicznych.
Ten gatunek materiału może zostać wytwarzany w automatycznym procesie który umożliwia otrzymanie precyzyjnie monitorowanej, powtarzalnie wysokiej jakości, dokładności i optymalnej uniwersalności tak w zakresie wskazań, jak też w sensie materiału. Taki właśnie jest Cyrkon. Szczelny, estetyczny, trwały, biozgodny oraz prosty w użyciu.

u dentysty
Naturalna przezierność osiągalna w 16-stu zabarwieniach podbudowy i bogata paleta podstawowych i specjalnych odcieni porcelany do licowania Cyrkonu zapewniają wierne odtworzenie efektów zachodzących w przyrodzonym uzębieniu pacjenta. Trwałość uzupełnień w jamie ustnej jest efektem kilku elementów, pośród których wypada wyszczególnić krótko jak też długo czasową trwałość materiału na przebiegające w jamie ustnej napięcia czynnościowe.

Nadzwyczaj duża wytrzymałość uzupełnień jest efektem użycia odpowiedniej, wysoce oczyszczonej cyrkonii, którą frezuje się na poziomie przygotowawczego wypalenia. Dzięki temu Cyrkon nadaje się do realizowania obszernych prac, tak w przednim jak i bocznym obrębie uzębienia.

Sprawdź też

Trendy meble do Twojego wnętrza

wiklina
​​​​​​​​Wiesz już w jakim stylu chcesz zaprojektować swoje mieszkanie?. Na rynku znajdziesz dużo sklepów meblowych, które pomogą ci rozwikłać te zagadnienie. Jeśli w ogóle jest problem, patrząc na propozycje w sieci uruchamiając oprócz tego nasz umysł, w przypadku większości pomieszczeń poradzimy sobie sami, bo o pozostałych aspektach pomyśli producent.


Cyrkon charakteryzuje bardzo duży poziom kompatybilności biologicznej. Cyrkon przewodzi ciepło w stopniu o wiele mniejszym niż klasyczne uzupełnienia porcelanowo-metalowe, a odkładanie płytki nazębnej jest współmierne z zębami naturalnymi. Zastosowany Cyrkon nie powoduje alergii, nie emituje trujących substancji. Co więcej, inaczej niż klasyczne uzupełnienia protetyczne, Cyrkon nie wpływa na jakość obrazu otrzymanego przy użyciu nowoczesnych sposobów obrazowania, np. rezonansu magnetycznego. Korony i mosty cyrkonowe możemy stosować we wszystkich warunkach anatomicznych. Ostatecznie są one licowane ceramiką, co idealnie odtwarza naturalne zęby, dzięki czemu możemy uzyskać olśniewające walory estetyczne.

Czy szukasz na stronie aminokwasy zastosowanie czegoś wyjątkowo zajmującego? Namawiamy zatem do następnego tekstu. Musisz tylko wejść w poniższy link.


W jaki sposób możemy wyszukać dobrego profesjonalistę stomatologa jaki realizuje takie uzupełnienia w mieście Wrocław? Sprawdź polecany stomatolog z Aurident Wrocław albo wpisz w przeglądarkę internetową wpisać hasło: korony cyrkonowe we Wrocławiu, bądź też frazę: stomatolog Wrocław a otrzymamy bez liku rezultatów.
2019/03/21, 07:22