Menu strony

Czy tradycyjna reklama jest jeszcze warta uwagi? Ależ oczywiście, powinniśmy jednak zdecydować się na najbardziej skuteczną promocję

Być może wiele osób ma dosyć, kiedy słyszy hasła w stylu, że reklama jest dźwignią handlu i że musimy się reklamować. Być może wiele osób uważa to za coś standardowego, coś oczywistego, co nie trzeba przypominać, więc zamiast działać pozostająz tą wiedzą...

reklama na ścianie budynku
To może paradoks, lecz sama wiedza na określony temat to jeszcze nie działanie, które może przemienić się w coś konkretnego i wymiernego. Trzeba działać, bo jedynie tak będziemy mogli mówić o realnych korzyściach. Na początek korzystnie poznać najlepszą z tradycyjnych reklam.

Dzisiaj pewnie zwycięża reklama (zobacz ideamo.pl) internetowa – tak ogłaszają znawcy branży, lecz czy na pewno? No właśnie nie do końca, bo żyjemy w rzeczywistości, w której na każdym kroku dostrzegane są reklamy, czy to w wersji internetowej, czy normalnej. I jak widać, reklama tradycyjna z pewnością nie skończy się z dnia na dzień, gdyż ma za dużą siłę oddziaływania, co oznacza, że w sposób niezwykle efektywny ma wpływ na potencjalnych klientów.

Więcej: agencja reklamowa Kraków

Sprawdź też

Jak dbać o to, by nasze auto było sprawne?

samochód
Zakup samochodu to bardzo duża odpowiedzialność. Należy zdawać sobie sprawę, ile pracy musimy włożyć, aby jazda autem było stuprocentowo wygodne i przede wszystkim w pełni bezpieczne. Niejednokrotnie dzieje się tak, że właściciel nie ma pojęcia co musi wykonać i zdaje sobie z nich sprawę dopiero wówczas, kiedy jest za późno.


Na przykład taka reklama na budynkach, czy możemy wymyślić coś prostszego, a jednocześnie tak genialnego i przekonującego. Budynki istnieją wszędzie, to filary miasta bez których nie da się normalnie funkcjonować. W jednym miejscu są bardziej widoczne niż w innym, te w centrum są faktycznie na wagę złota, gdyż możemy dzięki temu dotrzeć z naszym przekazem do rzeczywiście wielu osób. Czasem także istotne są budynki, jakie znajdują się przy wylocie z miast, ponieważ w takich miejscach jest spory ruch samochodowy. Wielu kierowców, którzy jadą do miasta lub z niego wyjeżdżają są w stanie zapoznać się z daną reklamą.

reklama na billboardzie
Zdają sobie z tego sprawę również twórcy reklamy, jak i właściciele takich nieruchomości, z z tego powodu walka o jak najlepszą stawkę niekiedy jest dość zażarta. To oznacza, że jedna, jak i druga strona stara się zyskać jak najwięcej, czyli twórca reklamy, jak najniższą cenę, a właściciel budynku – zgoła odmiennie, zwiększa stawkę, gdyż wie, jaką wartość ma określone miejsce. Jesteśmy w stanie więc przyznać, iż choć reklama w internecie jest bardzo dobra, tak reklamy na budynkach od lat cieszą się wielką popularnością, a co najbardziej istotne przynoszą|gwarantują efekty i wymierne korzyści. Z tego względu nie powinniśmy rezygnować z tradycyjnych form reklamy, jak reklama na budynku. Taka decyzja będzie nas zbyt wiele kosztować.
2018/08/09, 15:10