Menu strony

Na czym grać?

Ten tekst jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w istocie komputer, różniący się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.


Konsoli nie możemy po zakupie udoskonalać, dokupując świeższe elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona zamkniętą całość, do której można dodać jedynie akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i ekran.

Blackgames.pl - konsole
Na rynku aktualnie znajduje się parę wartych uwagi maszyn. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 3 i Playstation 4 (::sklep::). Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360 i Xbox One, japońskie Nintendo zaś WiiU. Ceny konsol nowszych generacji rozciągają się zależnie od fakultatywnych dodatków.

Ten najnowszy wpis (http://www.legovisko.pl/legowisko-dla-duzego-psa) wydaje się być doprawdy godny uwagi! Kliknij w poniższy link i zweryfikuj to sam. Każdy wpis będzie przez nas przeczytany.

Wydając mniej pieniędzy można zdobyć Playstation 3 – w tym przypadku ceny oscylują około 700 zł za nowy egzemplarz.

Na wszystkie najpopularniejsze konsole wyszło mnóstwo interesujących produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Najlepsze gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najzdolniejszych gitarzystów. Zarekomendować trzeba też świetną grę wyścigową Gran Turismo. Na PS3 stworzono wiele klasycznych już serii, takich jak FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS4, ze względu na lepszą konfigurację, mają o wiele lepszą grafikę. Konsola XBOX zaś posiada nawet bogatsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu gracza i przeniesienie go na monitor. W rodzaju znajdziemy mnóstwo pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta (::tutaj odnośnik do e-sklepu::) też szczyci się świetną polską grą fabularną Wiedźmin.


Ostatnio modne stały się wygodne netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do sieci. Interesującą możliwością dla każdego posiadacza takich urządzeń byłby zakup konsoli. Dzięki temu można komfortowo oddzielić relaks od zajęć zawodowych.
2021/09/14, 07:01