Menu strony

Potęga głosu w kulturze

My ludzie jesteśmy w większości wzrokowcami. Sporą część danych jakie do nas dochodzą dostarcza nam wzrok, nie oznacza to jednak że inne zmysły nie są istotne. Nie wyobrażamy sobie życia bez możności dotyku rzeczy czy przyjemności płynącej z dotyku bliskich nam ludzi. Jednakowo jest ze słuchem. Stanowie on uzupełnienie kluczowego zmysłu. Wszystkie one się wzajemnie uzupełniają.


Trudno zatem się dziwić, że marketing współczesny próbuje wykorzystać wszystkie nasze zmysły. Również słuch, a nawet zwłaszcza słuch, bowiem najbardziej popularnym środkiem masowego przekazu w którym właśnie dźwięki są w największym stopniu istotne jest radio, wynalazek który w naszym kraju ma już dziewięćdziesięcioletnią tradycję.

Ciekawy wpis? Miło nam to słyszeć. Tym samym gorąco zapraszamy na (https://www.destroy.pl/niszczenie-nosnikow-danych/) naszą kolejną witrynę, gdzie znajdziesz dużo podobnych wątków.


Mikrofon

Jednakże reklama w radio wcale nie jest prostą bowiem wszystkie informacje reklamowe - łącznie z pozytywnym wrażeniem - należy przekazywać wpływając na zmysł słuchu, nie można zwyczajnie sfotografować wyrobu wraz z dobrą aktorką ewentualnie znanym aktorem.
Podobnymi wyzwaniami trudnią się wyspecjalizowane studia nagraniowe. Jednym z nich jest Fabryka Dzwiękuff.

Próbujesz wyszukać inne tego rodzaju źródła? Kliknij ten link - więcej zobaczysz w tekście (http://cik-wisniewski.pl/), który analizuje zbliżone tematy.

Przytoczone studio oferuje - tak jak wszystkie studia nagrań - nagranie płyt różnym wykonawcom, jednak wiadomo że nie jest to wyłączny zakres jego działania. Studio produkuje również dla przykładu reklamy dla radia. Aby taka działalność miała sens, nieodzowna jest należyta baza danych. W powyższym przypadku przedsiębiorstwo stworzyło Bank głosów w Fabryce Dźwiękuff. Jest to zbiór głosów aktorek, aktorów a także dzieciaczków. Na przykład w serwisie bank głosów Fabryki Dźwiękuff klient może sobie dobrać właściwych aktorów do swych celów. Dodatkowo przedsiębiorstwo w ramach zlecenia zrealizuje reklamę.


Bank głosów w Fabryce Dźwiękuff można wykorzystać nie jedynie do produkcji reklamy radiowej - oferta studia przydać się może również wydawnictwu które pożąda publikować coraz to bardziej popularne audiobooki. W zależności od postaci jaką wybierzemy, publikacja taka może posiadać odmianę słuchowiska albo typowego czytania. Potrzebna zatem będzie większa lub mniejsza ilość głosów. Bank głosów w Fabryce Dźwiękuff jest wtenczas kapitalnym wyjściem - jeśli chciałbyś skontaktować się ze studiem Fabryki Dźwiękuff kliknij. Omawiana baza danych przydać może się również w realizowaniu projektów dostosowujących na przykład filmy dla potrzeb osób z dysfunkcją wzroku.
2020/03/27, 07:45