Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — w szczególności takie, które bywają wykorzystywane w pracy

W naszym kraju mamy taką ustawę, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w firmach, powinien mieć oryginalny program.


Zapewne wszyscy pamiętamy skandal i ośmieszenia, na jakie wystawiona została policja, kiedy swego czasu wyszło na jaw, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.


oprogramowanie


Sprawdź też

Trzeba szkolić swój personel!

szkolenie pracowników
Zbyt dużo wypadków na terenie polskich przedsiębiorstw! Chodzi o choćby magazyny bądź placówki zdrowotne. Jednak jak efektywnie walczyć z wypadkami?


Ścigają takie zachowanie pośród obywateli, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Dziś takiego rodzaju działania wydają się być już raczej rzadkie. Wszystkie przedsiębiorstwa zdają sobie sprawę, że laptopy, które są w budynku oraz używane są przez PRacowników, powinny mieć legalne oprogramowanie, ale też legalny program antywirusowy. To niezwykle ważne. Trzeba mieć na to fakturę i w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeżeli kupujemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to oczywiście trzeba liczyć na rabat. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by zrobić kurs z nowego systemu. Będzie to zapewne bardzo użyteczne, ponieważ badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie zapewnia dany program, ponieważ po prostu o nich nie wiemy. Takiego typu szkolenie może być również wykonane zdalnie.


Taka forma jest dziś bardziej popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji.

Przydałoby Ci się istotne opracowanie (https://sklep.doko.pl/) tego tematu? Zatem nie czekaj i zaloguj się do następnej witryny. Tam oczekują na Ciebie bardzo drobiazgowe informacje.

Zamawiając oprogramowania na komputery firmowe, nie zapominajmy o tym, że powinniśmy dostać również gwarancję.
2022/11/30, 09:14