Menu strony

Krótka charakterystyka najbardziej kultowej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele zmieniały się w minionych latach.

Obecnie przeciętny czas użytkowania smartfona to około dwóch lat, w dużej mierze bierze się to z tego, że w takich cyklach ulegają zmianom umowy u operatorów.


Światła LED


Lecz tempo ukazywania się nowych modeli jest jeszcze większe, bo zwykle co kilka miesięcy wchodzi nowa odsłona. Rzecz jasna z jeszcze większym ekranem od poprzednika, z mocniejszym procesorem i bardziej pojemną pamięcią.

Jeśli zainteresował Cię opisywany artykuł, sprawdź link (https://skomat-fotowoltaika.pl/montaz-paneli-fotowoltaicznych/) opublikowane tutaj, znajdują się w tamtym miejscu podobne wiadomości, które będą dla Ciebie interesujące.

Bardzo dobrym przykładem jest tu na przykład rodzina Samung Galaxy - od niedawna poluję na galaxy s4 zoom. Pierwszy model, to znaczy galaxy s i9000, ukazał się w końcówce roku 2010. Już wtedy smartfon ten wyróżniał się pośród konkurentów mocnymi parametrami i bardzo wysoką jakością wykonania. Następne lata to następne wersje, na przykład rok 2013 przyniósł odbiorcom galaxy s4 i9500. W porównaniu z wersjami wcześniejszymi znacząco urósł ekran, bo aż do pięciu cali, użyto 8-rdzeniowy procesor i aż 16 GB pamięci.


Sprawdź też

Nowe smartfony od marki Samsung. Czy ponownie spowodują ogólny zachwyt?

etui na Samsung Galaxy
Ówcześnie smartfony są dostępne dla wszystkich, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieciaki, dziadkowie. Nieraz są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez inne modele.


Samsung swoją smartfony z tej kultowej serii zaoferował w kilku różnych wersjach, na przykład jako model galaxy s4 zoom. Ta ciekawa konstrukcja spowodowała sporo zamieszania na tym rynku, ze względu na to, że zamiast zwykłego, umieszczonego w obudowie aparatu użyto w niej prawdziwy 10-krotny zoom optyczny. Tym sposobem telefon otrzymał całkowicie nowe możliwości w robieniu zdjęć, porównywalne z kompaktami ze średniej półki. Następne lata to następne modele Samsunga, aktualnie oferowany jest Galaxy S7.


Na naszym rynku dużo mniejszym zainteresowaniem cieszą się produkty firmy Apple, co też będzie wpływać na to, że ilość akcesoriów do nich, przykładowo takich jak etui iphone 5, będzie jednak dużo mniejsza - galaxy s i9000.
2020/07/06, 08:09