Menu strony

Wielkoformatowe ekrany przedstawiające reklamy w mieście- w jaki sposób przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe telebimy, znajdujące się w niemal każdym dużym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w supermarketach. Stają się właściwością i cechą rozpoznawalną nowoczesnych miast.
Kto z nas nie kojarzy znanego placu w Ameryce- Times Square. Kojarzy się on nam przede wszystkim z przelewającej się przez niego całą dobę ferii odcieni, chwytliwych sentencji i frazesów zachęcających nas do kupna jeszcze jednego, rewolucyjnego artykułu. To właśnie telebim stał się dziś integralną częścią wystroju miast.

Telebim led
Wyświetlacze tego rodzaju są bardzo wygodne- zapewne dlatego osiągnęły dużą renomę. Są one wytwarzane w konstrukcji modułowej, gdzie każdy poszczególny ekran LED (sprawdź na można skupiać ze sobą, tworząc rozmaite powierzchnie- i nie mowa tu wyłącznie o powierzchniach płaskich. Wyświetlacze (wypróbuj ekrany ledowe -> https://www.ecoled.info.pl/pl/c/Tablica-led%2C-wyswietlacz-graficzno-tekstowy-jednokolorowy-raster-P10/101) można montować ze sobą na obiektach wklęsłych, czy wypukłych, okrągłych i prostokątnych. No dobrze, powiedzą niektórzy- ale w czym one niby są lepsze od typowych billboardów? Wszak na tamtych także można pokazać ładną, kolorową, przykuwającą oko ilustrację. Oczywiście, jednak na tradycyjnej tablicy nie pokażemy ruchu, nie zastosujemy w naszej reklamie animacji - niczym znana wszystkim reklama w telewizji.

Zaprezentowany zagadnienie przygotowaliśmy z myślą Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się ten wpis. Daj nam znać - przejdź do strony druk ruda śląska !Sprawdź też

Miejsce dla reklamy to nie tylko sieć internetowa. Miejmy na uwadze, aby zaplanować kampanię reklamową w różnych mediach

fotografia reklamowa
Reklama rządzi i ta zasada jest niezmiennie prawdziwa. Bez solidnej, skutecznej reklamy ciężko zaistnieć, ciężko sprzedać swoją usługę, dotrzeć do potencjalnych klientów. Nawet nie jest istotne, w jakich czasach żyjemy, gdyż promocja własnych produktów zawsze była wymagana. Działo się to przed wiekami, odbywa się i dziś. Lecz dzisiaj mamy na pewno większą ilość możliwości, żeby wypromować swoje usługi. Coraz więcej firm promuje się w internecie lekceważąc o tradycyjnych metodach, a to złe podejście.


Poza wieloma wartościami, telebim ma tymczasem też cechy, które niektórzy mogą przyjąć za niedogodności. Najważniejsze pokazują się po zachodzie słońca- chodzi o nad wyraz intensywny charakter pokazywania obrazu. Żeby ekran led mógł wyświetlać wyrazisty obraz w trakcie dnia, jego natężenie świecenia musi być nieco większa, niż w, dajmy na to, komórkach. Wie o tym niemal każdy, kto starał się w słoneczny dzień odczytać coś z ekranu swojego telefonu. To co niezastąpione w dzień, po zmierzchu może powodować, że ekran zlokalizowany przy jezdni będzie miał negatywny wpływ na bezpieczeństwo lub wygodę kierowania samochodem.

Prawo zostało już pod tym względem doprecyzowane i określa gdzie i w jakich odległościach wolno jest stawiać tego typu reklamy. Ale może to i lepiej, że są jasne, w środku nocy ekran dodatkowo doświetla ulicę. No i dzięki niemu miasto jest nieco bardziej kolorowe.
2019/01/29, 14:24