Menu strony

Aktywny zimowy wypoczynek nie tylko w Szczyrku

Wbrew pozorom zimowe sporty możemy uprawiać (jeżeli o nasz kraj chodzi) nie tylko w Szczyrku, Zakopanem czy w Wiśle (szczególnie ta ostania miejscowość jest znana z uwagi na nasze sukcesy w skokach narciarskich). Sporty takie możemy praktykować również w innych, nie mniej interesujących lokalizacjach, których zazwyczaj nie bierzemy pod uwagę kiedy myślimy o wyjeździe w zimie na narty.

Noclegi w górach
Tymczasem okolice Dusznik­ - Zdroju to doskonałe obszary do praktykowania - troszkę niedocenianej dyscypliny sportowej - narciarstwa biegowego. Nie są one co prawda tak spektakularne jak narciarstwo zjazdowe, jednakże mają swoich sympatyków. Jeśli zdecydujemy się na nietypowe rozwiązanie i napiszemy w Google hasło: kwatery Zieleniec, wówczas będziemy mogli korzystać z rozlicznych uroków Dolnego Śląska, a także z jednej z najnowocześniejszych stacji narciarskich w tym właśnie regionie. Tym z nas którzy mają chęci do rywalizacji i są wysportowani, proponuje udział w biegu narciarskim otwartym, tak zwanym Biegu Piastów. Jest to najstarsza rekreacyjna impreza w narciarstwie biegowym. Organizatorzy zadbali o dużą ilość tras o różnym szczeblu trudności, zatem doskonale bawić się będą zawodowi sportowcy, jak i troszczące się o zdrowie rodziny.

Frapuje Cię problematyka podnoszona w tym wpisie? Zobacz ponadto też inne zbliżone materiały - po prostu wejdź tutaj meksyk last minute z niemiec.domek - Bieszczady
Rodziny z latoroślami będą zapewne poszukiwać komfortowej jak też usytuowanej w pobliżu wyciągu kwatery Zieleniec oferuje ich sporo. Możemy tam odnaleźć klasyczne pensjonaty żywcem wyjęte z przed stu lat, bądź też popularne ostatnimi czasy gospodarstwa agroturystyczne, gdzie to mieszczuchy mogą chociaż na chwilę zakosztować wiejskiego życia, bez wysiłku jak też tych wszelkich - niezbyt ciekawych - prac gospodarskich jak czyszczenie obory, wczesne wstawanie aby nakarmić zwierzęta, itp. (tenże trend przypomina trochę modernistyczne zachwyty nad wsią).


Sprawdź też

Dobry sposób na zwrócenie uwagi hipotetycznego klienta

promocja
W każdym dużym sklepie spożywczym i we wszystkich większych sklepach kosmetycznych możemy zabrać ze sobą do domu gazetkę promocyjną. Poza tym gazetki promocyjne różnego rodzaju są wrzucane naszych skrzynek pocztowych i bywa, że ciężko się w skrzynce doszukać jakiejś istotnej korespondencji. A gazetki są przeróżne począwszy od wspomnianych już gazetek ze sklepów spożywczych/kosmetycznych, przez sklepy z meblami a skończywszy na branży odzieżowej.

Z kwater w Zieleńcu można korzystać również w lecie, zwłaszcza że miejscowy klimat jest szczególny i przypomina klimat w Alpach. Nie dziwi zatem iż w Kotlinie Kłodzkiej od dawien lokowane były kurorty popularne kiedyś w całej Europie. Stąd też dzisiaj możemy na przykład w Dusznikach - Zdroju podziwiać perły architektury, lub cieszyć się prześlicznym parkiem w stylu angielskim.
2022/04/09, 07:05