Menu strony

Nowości technologiczne

Na naszej stronie internetowej wyszukasz ciekawostkiz obszaru najnowszych technologii. Cechujemy się artykułami bardzo obiektywnymi. Nasi dziennikarze mają wieloletnie doświadczenie.
Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Specyfikacja parametrów sony xperia c3 jest już znana. Najnowszy smartfon adresowany jest do użytkowników „selfie”.

Ekscytujący wpis? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-154-Transmisja-na-zywo-z-GoPro/219), którą tutaj znajdziesz, także jest coś ciekawego.

Jest to sprzęt średniej półki. Cechuje się znajdującym się na froncie aparatem fotograficznym. Ma bardzo wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najwyższej jakości wyświetlacz.

Czy posiadasz kłopot z odnalezieniem intrygujących danych na prezentowany temat? Jeżeli tak, to nie martw się, tylko prześledź treść (https://sklep.doko.pl/pl/p/Czujnik-ruchu-IS-1-bialy-120-10M-500W-IP54-STEINEL/10983), a zapewne się nie zawiedziesz.

Dzięki temu oferowany obraz jest najlepszej jakości.

Sprawdź też

Trzeba nabyć okulary polaryzacyjne

praca na laptopie
Okulary polaryzacyjne możemy nabyć przez internet. W internecie możemy znaleźć dużo ciekawych przedmiotów do przeczytania czy obejrzenia, ale równie sporo wyszukamy ich do zakupienia.


Sercem tego smartfona jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wybijany zegarem 1,2 GHz. Współgra on z 1 GB pamięci RAM oprócz tego z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik rozdysponowuje 8 GB przestrzenią dyskową. Ten smarfon dostępny jest w trzech następujących barwach: białym, czarnym a także miętowym. Jego wprowadzenie na rynek ustala się na sierpień. Chiny zostaną pierwszym państwem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tej chwili ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4
W naszym serwisie mamy możliwość wyszukać przecieki informacji na temat tlefonu iphone model 6. Jest to na tą chwilę najbardziej wyczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje umieszczone w mediach budzą mnóstwo kontrowersji.

Telefon komórkowy ma odznaczać się procesorem A8 wystukiwanym zegarem 2,6 GHz i ponadto ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na działanie różnych warunków atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego rozmaite komponenty. Mogą się wydawać niektórym odbiorcom nawet nieco wyolbrzymione.

Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że iphone 6 ma za zadanie podtrzymywać renomę serii. Ma obowiązek zasłużyć na miano następcy iPhone 5S. Nowe urządzenia mają się pojawić na rynku w trzecim kwartale 2014.
2020/08/08, 07:20