Menu strony

Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych większość osób nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w teraźniejszych czasach jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Programy do urządzeń przenośnych radzą, jak znaleźć drogę do celu, zasugerują, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak zadbać o figurę, i zaalarmują nas, jeśli przewyższyliśmy nasz limit wydatków w ostatniego miesiąca.
android
Robiąca wrażenie ilość aplikacji i koncepcji na Adroid i iOS (Kliknij tutaj)jest tak duża, iż wszyscy znajdziemy coś ciekawego dla siebie, są to na przykład: * aplikacjezwiązane z fotografią i obróbką zdjęć * rozmaite komunikatory, które pogłębiają relacje ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – znakomite urządzenie dla kierowców, * radia internetowe, które wspaniale sprawuje się podczas jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest bardzo trudne. Mile jest widziana motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na wciągającą grę? Zastanów się, napisz, a świat jeszcze się dowie o Twoim istnieniu.


Sprawdź też

Smartfony - czemu są tak popularne

smartfony
Rozwój technologii GSM uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.


Zarówno małe firmy jak i duże koncerny dokonują zakupu na coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zapotrzebowanie na tego typu programowanie jest wielkie, a będzie jeszcze większe. W momencie bardzo szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta również zainteresowanie programistami, którzy specjalizowaliby się w tworzeniu aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji okazuje się bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Generalnie bez najmniejszych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest nowoczesnym zawodem i z pewnością jest to zawód, który jeszcze będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz pewniej wszelkiego rodzaju nowości informatyczne przedostają się do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.

2018/07/12, 03:15