Menu strony
Symbol sklepu internetowego

Smartfony, tablety oraz różne akcesoria elektroniczne w sklepach internetowych

Duży i interesujący asortyment sklepów internetowych sprawia, że coraz chętniej czynimy sprawunki właśnie przez Internet. Znane marki, takie jak kruger matz proponują wielki asortyment tabletów, smartfonów, słuchawek czy też sprzętu TV. Artykuły tej marki cieszą się niemałym zaciekawieniem, ponieważ cechują się nadzwyczajną jakością, znakomitą klasą i stylem.
Mama i dziecko

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na wielu stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą zabawę dla dzieci. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Edukacyjne kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są typową formą bawienia się. Wielu opiekunów jednak zadaje pytanie czy ta forma spędzania wolnego czasu jest dla ich pociech właściwa, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
Wykresy i liczby

Zaawansowane bazy danych, które można wykorzystać na wiele sposobów. Big Data- zagrożenie dla prywatności czy idealny sposób na dotarcie do potrzeb klientów?

Całkiem niedawno niezwykłą popularność na świecie oraz w kraju zdobyło Big Data. Wielu z nas nie wie czym jest albo kojarzy negatywnie, jako sposób uzyskiwanie danych klientów. Niewielu jednak wie, jak ogromne korzyści można mieć z gromadzenia tak dużej liczby różnorodnych danych.
etui na Samsung Galaxy

Nowe smartfony od marki Samsung. Czy ponownie spowodują ogólny zachwyt?

W dzisiejszych czasach smartfony są bardzo popularne, posiadać je może prawie każdy – nawet dzieci, emeryci. Często są one zmieniane wraz z modą lub wypierane są przez inne modele.
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najnowszy artykuł - dron Phantom 3 Professional, jaki błyskawicznie wzbudził zaciekawienie wielu ludzi. Artykuł ten charakteryzuje się idealną jakością nagrywania filmów, ma możliwość realizowania fotografii w formacie 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w doskonałej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, jakie gwarantują rozległy kąt nagrywania, doskonałą jakość obrazu i małą wagę kamery.

Wzrasta liczba ludzi odwiedzających niejeden sklep detektywistyczny - na ogół poszukiwane są mini kamery

Kwestia bezpieczeństwa jest w dzisiejszych czasach nader ważne i mnóstwo ludzi rozważa ją priorytetowo. Coraz więcej osób kieruje się do firm ochroniarskich, lecz także mnóstwo z nich samodzielnie monitoruje siebie i swoje domostwo. Ciekawym zjawiskiem staje się z kolei sięganie po kamery szpiegowskie, jakie są artykułem zaciekawienia zarówno osób prywatnych jak i profesjonalnych firm zajmujących się śledztwami.
Marketing mobilny

Marketing mobilny w ujęciu GoMobi.pl

Marketing mobilny jest nowoczesną formą prowadzenia komunikacji marketingowej, wykonywaną za pomocą urządzenia mobilnego. Najpopularniejszym z nich jest telefon komórkowy, który służy głównie do wykonywania połączeń głosowych. Dostęp do internetu za pomocą telefonu komórkowego sprawia, że szerokie zasoby wiedzy, jakie czerpiemy korzystając każdego dnia z globalnej sieci, otrzymujemy również na wyświetlaczu naszego telefonu. Tym samym reklama z tradycyjnego internetu, przenosi się do internetu mobilnego.
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy dzieci uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej zdolności jest poznawanie literek i cyferek. Teraz w sieci można znaleźć sporo materiałów dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką alfabetu.
dzieci grają na konsoli xbox

Markowe urządzenia do gier

Od kiedy w naszym życiu pojawiły się urządzenia elektroniczne, spędzenie wolnego czasu otrzymało inny wymiar. Nasi rodzice nie mogli się nacieszyć w dzieciństwie kolorową telewizją, a potem wielką ilością kanałów cyfrowych telewizji. Następnie nastąpiła era gier komputerowych, a także równie lubianych gier telewizyjnych. Sławni bracia Mario i Luigi to już symbole pewnej epoki, która odeszła do lamusa dzięki nowoczesnej myśli technologicznej.