xbox

Na czym grać?

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w istocie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta funkcją. Jest to urządzenie dedykowane jedynie do gier wideo.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
komputer

Jakie teraz nowinki czekają nas w osprzęcie elektronicznym?

Dziedzina elektroniki jest niewątpliwie nad wyraz dynamiczną branżą. Nowości pojawiają się tutaj ciągle. Wytwórcy sprzętu rywalizują ze sobą. Inżynierowie zatrudnieni w biznesach informatycznych ciągle pracują nad tym, aby dostarczyć na rynek coraz to nowsze i lepsze rozwiązania.

Apple - jedna z najpopularniejszych marek

Mało kto pamięta, że tablet nie był pionierskim produktem firmy Apple. Parę bitych lat przed oficjalnym debiutem iPada Microsoft stworzył swoje maszyny. Jak wiemy, nie dały sobie rady na rynku IT. Gdy Apple wypuściło do sklepów swojego iPada, zdobyło już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej popularności urządzenia tej marki.

Czas na znakomity film

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, ukrycie się w domowym zaciszu przed laptopem czy też projekcja w większym gronie przed kinem domowym z wielkim telewizorem 3D.
tablet marki samsung

Jaki tablet lub aparat wybrać?

Kiedy zbliża się czas wakacyjny warto pomyśleć o urządzeniach, jakie mogą okazać się nieodzowne w czasie długiej eskapady oraz na samym punkcie docelowym naszej wycieczki, kiedy chcemy na zdjęciach uwiecznić cudowne momenty naszego wolnego czasu. Urządzeniami, jakie absolutnie muszą znaleźć się w naszym elektronicznym przyborniku są z całą pewnością tablet jak i kompaktowy aparat fotograficzny.
serwis laptopów drLaptop

Porządny serwis komputerowy w Gdańsku

W dwudziestym pierwszym wieku istotną rolę pełni stały dostęp do cudów techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście ogrom problemów z zepsutym komputerem ,jak również pozostałym sprzętem elektronicznym, są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni specjaliści, do jakich nieraz należy zwrócić się nieraz po poradę.
Laptop Samsung

Laptop dla świadomego użytkownika

Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem kawał pracy dyplomowej przez awarię laptopa. Wina za brak backupu oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z twardziela jest niczym śmierć psiaka, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów które oglądałem będąc sam w pokoju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.
E-handel

Projektowanie i wizualizacje 3d

Projektowanie 3d tworzy się przy wykorzystaniu specjalistycznej techniki komputerowej opierającej się na zasadach geometrii i obliczeniach matematycznych a także fizycznych.
Medas-Media

Moc billboardów

Od pewnego czasu widzimy pewne interesujące zjawisko w dziedzinie marketingu. Reklamowanie się w sieci współcześnie jest uznawane za najefektywniejsze. Przedsiębiorcy pojęli, że dzięki sieci mogą wysłać reklamę do olbrzymiej reszty potencjalnych konsumentów. Poza tym ogłaszanie się w sieci jest zazwyczaj mniej kosztowne niż emitowanie przekazów promocyjnych w tv.