Menu strony
Domeny to wizytówka twojej strony

Interesujący rynek domen internetowych

Popularność naszej witryny w siei zazwyczaj zależy w istotnym stopniu także od jej adresu. Jeśli będzie łatwy do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej funkcjonujemy i stosunkowo krótki, mamy spore szanse, że ewentualny użytkownik ją zapamięta, nawet gdy nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.
smartfon

Akcesoria do iPhone'a i Samsunga

Nowe telefony wymienia się dziś często, czasem tratując je jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto zadbać. Przy takim podejściu należy świetnie zapoznać się z rynkiem akcesoria dla swojego telefonu. Jest to niewątpliwie doskonały sposób, by prosto ,jak również zorientować się w produktach firm oferujących najlepsze akcesoria.
Prawo

Radca prawny - kiedy zwrócić się o konsultacje

Radca prawny to człowiek który może nam pomóc w wielu kłopotach w życiu. Przy uruchamianiu jednoosobowej działalności gospodarczej prawnik oczywiście nie jest potrzebny, lecz gdy rozmyślamy o czymś bardziej zawiłym – zdecydowanie należy pójść po radę do fachowca.Na przykład założenie spółki z.o.o. – to już nie będzie prosta procedura wymagająca przyniesienia do urzędu jednego dokumentu.
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najnowszy towar - dron Phantom 3 Professional, który rychło wzbudził zainteresowanie wielu jednostek. Artykuł ten cechuje się idealną jakością nagrywania obrazów, ma sposobność realizowania fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, a także nagrywania filmów w doskonałej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 fragmentów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, znakomitą jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój technologii GSM uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat kina. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z potężnym telewizorem. Cel i tak zawsze jest ten sam - odpoczynek.

Czas na znakomity film

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed laptopem czy też projekcja w większym gronie przed kinem domowym z wielkim telewizorem 3D.
Shuttle X350 Slim PC

Ciekawe triki związane z komputerem

Zdarza się, że mamy problem z różnymi technicznymi sprawami. Wydaje nam się, że nie mamy niezbędnej wiedzy, żeby podłączyć komputer do telewizora, albo np. zrobić format dysku. W takiej sytuacji bardzo przydatne są internetowe poradniki.
taśma LED w pomieszczeniu

Wybór światła to nie taka zwyczajna czynność. Powinniśmy przemyśleć naprawdę wiele kwestii zanim dokonamy wyboru

Jakie światło będzie najlepsze? To bardzo poważne pytanie, ponieważ często mamy róznorodne pomieszczenia i różnorodne wymagania. Czasami wystarczą zwykłe lampy, ale coraz częściej trzeba zainwestować w nowoczesne oświetlenie led. Obowiązuje pytanie, w jakich sytuacjach jest to wskazane i czy faktycznie opłacalne. Te wszystkie czynniki trzeba rozważyć, jeśli pragniemy być posiadaczami jak najbardziej energooszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.
dom wielorodzinny

Na rynku pojawiła się niedawno najnowsza kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone

Jeśli uwielbiamy silne emocje, to bez wątpienia polubimy też sporty ekstremalne. A jeśli do tego chcemy podzielić się naszymi wrażeniami z przyjaciółmi albo z Netem, to warto kupić kamerkę sportową oraz rejestrować swoje przygody.