Menu strony
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Plakaty, które są zbudowane w formie grafiki i słowa pisanego, ludzkość używa już od wieków. Gdy w zeszłym stuleciu badacze odkopali rzymskie miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i rozwalone lawą z wybuchu Wezuwiusza, znaleźli tam plakaty ogłoszeniowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
sala kinowa

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Pochłanianie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na nowy film, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w większym gronie przed domowym kinem z potężnym telewizorem 3D. Cel i tak zawsze jest jeden - czas relaksu.
Recenzje elektroniki

Zamierzasz kupić nowy komputer? Zapoznaj się z recenzjami elektroniki, aby nie zawieść nowym sprzętem

Dzisiaj trudno jest zdążyć za technologią. To, że kupimy najlepszy urządzenie na ten dzień, nie oznacza, iż utrzyma się w topowej dziesiątce za miesiąc czy 2. Na rynek w zasadzie co chwilę wchodzi nowa, lepsza elektronika, toteż zakupione komputery błyskawicznie się starzeją. Za rok z pewnością nie będą nawet w części tak dobre, jak te, które będzie można dostać w sklepie.
Praca przy komputerze

Jak działa rozproszone przetwarzanie danych

Od lat trwają prace mające na celu stworzenie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on tańszy od dotychczas stosowanych superkomputerów, a przez jego zdumiewające możliwości obliczeniowe będzie on ogromnie przydatny w kryptografii i przetwarzaniu informacji.
Symbol sklepu internetowego

Smartfony, tablety oraz różne akcesoria elektroniczne w sklepach internetowych

Duży i intrygujący asortyment sklepów internetowych sprawia, iż coraz chętniej robimy zakupy właśnie przez Internet. Znane marki, takie jak na przykład kruger matz proponują wielki wybór tabletów, smartfonów, słuchawek albo sprzętu TV. Produkty tej marki cieszą się niemałym zainteresowaniem, albowiem charakteryzują się wyjątkową jakością, kapitalną klasą oraz stylem.
serwis laptopów drLaptop

Porządny serwis komputerowy w Gdańsku

Współcześnie ogromną rolę pełni stały dostęp do zdobyczy techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście wielką ilość trudności z źle działającym laptopem ,a także innym sprzętem elektronicznym, mogą pomóc rozwiązać doświadczeni specjaliści, do jakich nieraz trzeba zwrócić się nieraz po radę.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój technologii GSM przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest poruszana w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanów, którzy czekają często w długich kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
Komputer, strony internetowe

Jak dobrze zarządzać e-sklep?

E-sklepów funkcjonuje w naszym kraju sporo. Jednakże choć codziennie są otwierane nowe sklepy, to zasadniczo nie można powiedzieć, że są we wszystkich przypadkach najzupełniej skazane na sukces. Prawda jest taka, iż nierzadko początkującym przedsiębiorcom tylko się wydaje, iż umiejętnie podchodzą do e-handlu. Oczywiście doświadczenie życiowe uzyskujemy przez całe życie, lecz w zasadzie już na starcie prowadzenia sklepu internetowego nie powinniśmy popełniać zbyt wielu błędów.
laptop Apple

Monumentalną zaleta pecetów bez ponoszenia sporych kosztów.

Postęp technologii wymusza na nas korzystanie z coraz większej liczby komputerów. Mają one wpływ na nasze życie powszechne. Bez nich nasze funkcjonowanie byłoby o wiele bardziej skomplikowane. W zależności od naszych planów, stan komputerów winien być dopasowany do naszych możliwości kadrowych. Należy pamiętać o należytym oprogramowaniu. Bez niego nasze sprzęty będą zbyteczne. Technologia informatyczna szybko postępuje w związku z czym należy posiadać aktualną wiedzę.
Samsung GALAXY S 4

Elektroniczne prezenty świąteczne

Elektroniczne gadżety to obecnie stały element kolekcji prezentów, jakie znajdujemy pod choinkami. Ich popularność stale wzrasta, a co pewien czas pojawiają się ciekawe nowości i okazje, bijące na głowę poprzedników. Szeroki wachlarz gadżetów, jakimi jesteśmy w stanie obdarować bliskie nam osoby, może przyprawić o zawrót głowy. Usprawniają komunikację oraz gwarantują długie godziny świetnej rozrywki.