Menu strony
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój technologii GSM uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat kina. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z potężnym telewizorem. Cel i tak zawsze jest ten sam - odpoczynek.

Czas na znakomity film

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed laptopem czy też projekcja w większym gronie przed kinem domowym z wielkim telewizorem 3D.
Shuttle X350 Slim PC

Ciekawe triki związane z komputerem

Zdarza się, że mamy problem z różnymi technicznymi sprawami. Wydaje nam się, że nie mamy niezbędnej wiedzy, żeby podłączyć komputer do telewizora, albo np. zrobić format dysku. W takiej sytuacji bardzo przydatne są internetowe poradniki.
taśma LED w pomieszczeniu

Wybór światła to nie taka zwyczajna czynność. Powinniśmy przemyśleć naprawdę wiele kwestii zanim dokonamy wyboru

Jakie światło będzie najlepsze? To bardzo poważne pytanie, ponieważ często mamy róznorodne pomieszczenia i różnorodne wymagania. Czasami wystarczą zwykłe lampy, ale coraz częściej trzeba zainwestować w nowoczesne oświetlenie led. Obowiązuje pytanie, w jakich sytuacjach jest to wskazane i czy faktycznie opłacalne. Te wszystkie czynniki trzeba rozważyć, jeśli pragniemy być posiadaczami jak najbardziej energooszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.
dom wielorodzinny

Na rynku pojawiła się niedawno najnowsza kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone

Jeśli uwielbiamy silne emocje, to bez wątpienia polubimy też sporty ekstremalne. A jeśli do tego chcemy podzielić się naszymi wrażeniami z przyjaciółmi albo z Netem, to warto kupić kamerkę sportową oraz rejestrować swoje przygody.


fotos - firma

Z jakiego powodu telefony Nokii cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, opis kilku ciekawych modeli tego producenta.

Jeszcze przed kilkunastu laty, kiedy nikomu nie śniło się jeszcze o telefonach dotykowych, na rynku królowała niepodzielnie Nokia. Wprawdzie inni producenci jakoś z nią konkurowali, lecz wychodziło im to przeciętnie.
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania to złożony proces, który uczy dzieci uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego malucha do nauczenia się tej umiejętności jest poznawanie literek i cyferek. Obecnie w sieci można znaleźć sporą ilość pomocy dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją historię z nauką literek.
drukarnia speed

Rodzaje druku w poligrafii

Obecnie w poligrafii należy wyróżnić dwie elementarne formy druku:
- drukowanie mechaniczne – określane jako analogowe,
- drukowanie elektroniczne – inaczej druk cyfrowy.
Oba rodzaje druku są szeroko rozpowszechnione i w zależności od oczekiwań można preferować dowolną technikę.
laptop Apple

Monumentalną zaleta pecetów bez ponoszenia sporych kosztów.

Postęp technologii wymusza na nas korzystanie z coraz liczniejszej liczby komputerów. Mają one wpływ na nasze życie powszechne. Bez nich nasze działanie byłoby o wiele bardziej skomplikowane. W zależności od naszych planów, zasób komputerów powinien być dopasowany do naszych możliwości kadrowych. Nie można zapomnieć o odpowiednim oprogramowaniu. Bez niego nasze sprzęty będą nieprzydatne. Technologia informatyczna szybko postępuje w związku z tym wskazanym jest być stale na bieżąco.