Menu strony
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Malowanki kształtują fantazję

To malowanki sprawiają, że dzieci lepiej się uczą, łatwiej i szybciej przyswajają materiał szkolny, wykazują się większą inteligencją, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do swoich możliwości.
Medas-Media

Reklama na billboardzie

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard często instalowany jest także na postojach lub blokach. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na Wyświetlaczach czy telebimach.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem. Cel i tak zawsze jest jeden - relaks.
etui

Czemu niezwykle wyborne ekspresy do kawy od wielu lat można kupić we Wrocławiu?

Kawa od bardzo wielu lat przynależy do jednego z najbardziej popularnych naparów nie tylko w Polsce, ale też na całej ziemi. W wielu punktach coraz nagminniej poszukiwane są osoby, które umieją w jak najlepszy sposób zaparzyć właśnie ten ciemny i nasycony napar. Wespół z rozkwitem technologii wzrosło także zadysponowanie na urządzenia, dzięki którym każdy w swoim domowym zaciszu będzie podołał sam zaparzyć ten pyszny napitek.
Lampy uliczne nocą

Tańszy sposób na oświetlanie miast

Poziom oświetlenia wpływa intensywnie na nastrój panujący w odpowiednimmiejscu, co później ma wpływ na sam komfort każdego użytkownika, niezależnie od jego płci. W dzisiejszych czasach kwestia oszczędzania energii w obszernych przestrzeniach miejskich jest w dużym stopniu prostszy do rozwiązania, niż dawniej.
elektroniczny papieros

Duża popularność nowatorskich rozwiązań dla osób palących

Najnowsze trendy przyszły do nas z Zachodu, gdzie tak zwane e papierosy stały się przebojem już jakiś czas temu. Mniejsza szkodliwość użytkowania tego rodzaju gadżetu zamiast ciągłego palenia prawdziwego tytoniu zapewnia osobom uzależnionym od nikotyny znakomite samopoczucie. Jeśli chodzi o sklep e-papierosy dostępne są tam w ciekawych oraz niezwykle atrakcyjnych zestawach. E papieros okazać się może idealną koncepcją na prezent dla bliskiej palącej osoby.
Praca przy komputerze

Jak działa rozproszone przetwarzanie danych

Od lat toczą się prace mające na celu zaprojektowanie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on mniej kosztowny od wcześniej używanych superkomputerów, a przez jego ogromną moc obliczeniową będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu danych.
Telebim promocyjny

Telebimy outdoor na każdą pogodę

Mawia się, że reklama bywa motorem handlu. Nie ma w tym wcale przesady, ponieważ reklama w różnych postaciach istniała od zawsze, wszędzie tam, gdzie następowała jakakolwiek wymiana rzeczy lub usług. Reklamą da się zgodnie z prawdą określić nie tylko szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, grające ruchome bannery na stronach internetowych – to są wynalazki współczesności, a historia reklamy zaczyna się znacznie dawniej. Wystarczy wyobrazić sobie ludne, egzotyczne place handlowe.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Plakaty, które są zbudowane w formie grafiki i tekstu, ludzkość używa już od dawna. Gdy w XX wieku naukowcy odsłonili starożytne miasto Pompeje, które zostało zakryte przez popioły i rozwalone lawą z wybuchu pobliskiego wulkanu, odkrył tam plakaty reklamowe, przypominające współczesne billboardy.
Medas-Media

Moc billboardów

Od pewnego czasu obserwujemy pewne niezwykłe zjawisko w dziedzinie marketingu. Ogłaszanie się w sieci internetowej obecnie jest uważane za najlepsze. Przedsiębiorcy pojęli, że dzięki WWW mogą wysłać komunikat do olbrzymiej liczby ludzkiej. Na dodatek promowanie się w internecie jest zazwyczaj mniej kosztowne niż wykupowanie spotów promocyjnych w radiofonii.