Menu strony
Sprzęt
odbicie - reklama

Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, następny artykuł z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Co to dokładnie jest konsulting IT oraz na jakiej rzeczy polega? A modelowanie procesów biznesowych? Czym to dokładnie bywa i czy ma się to w jakikolwiek sposób do Konsultingu IT? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowego felietonu!


Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, następny artykuł z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Dając odpowiedź na zaczynające pytanko we wstępie, czyli: czym jest konsulting IT a także na czym polega? - odpowiedź bywa nie tak trudna, jakby się miało możliwość wydawać.
smartfony

Testy i rankingi elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Różnych sprzętów elektronicznych dookoła nas jest coraz większa ilość. Ktoś może na to narzekać, może zupełnie się nie zgadzać z tym i ich nie używać, ale tego postępu nie zatrzyma. Elektronika zadomowiła się już na stałe w naszym życiu i nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższych latach miało się to zmienić.
lecący dron

Nowoczesne drony, dzięki jakim da się wykonywać wiele skomplikowanych rzeczy

Nowoczesne drony, dzięki jakim można wykonywać sporo skomplikowanych czynności to te, jakie będą pochodzić od najbardziej znanych na rynku producentów. Dzięki nim każda czynność będzie jak najdokładniej wykonana. To przyczyni się do tego, że nie będzie potrzeby się martwić, iż cokolwiek będzie wykonane nieprawidłowo.
tablet marki samsung

Jaki tablet lub aparat wybrać?

Gdy nadchodzi czas letnich urlopów warto pomyśleć o urządzeniach, jakie są w stanie okazać się niezbędne w czasie długiej eskapady jak i na samym miejscu docelowym naszego wyjazdu, kiedy chcemy uchwycić piękne chwile naszego wolnego czasu. Gadżetami, jakie absolutnie muszą pojawić się w naszym elektronicznym przyborniku są na pewno tablet oraz kompaktowy aparat fotograficzny.
kamera sportowa GoPro

Jakie kamer kupić?

Dobra kamera to sprzęt, który zdecydowanie warto obecnie nabyć. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie odpowiednich kamer nie bywa zwyczajowo sprawą banalną. Kamery sportowe czy większe i cięższe modele? Dużo zależy tutaj od personalnych pragnień,jak również od nawyków klienta oraz od przeznaczenia sprzętu. Dobrze przy tym zainteresować się choć nieco kamerami sportowymi. Aby jednak trafnie dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy robiące różne rodzaje kamer sportowych oraz kierować się osądami wyłącznie cenionych i doświadczonych fachowców.
Komputer, klawiatura

Lenovo y50 to interesująca propozycja

Potrzeba popatrzeć na to, jaki sprzęt komputerowy okazuje się być obecnie oferowany oraz namyślić się, która oferta będzie dokładniej odpowiadać naszym oczekiwaniom. Od czasu do czasu potrzeba przyrównać naprawdę dużo przeróżnych parametrów, tak aby mieć gwarancję, że wybierzemy to co najlepsze, ponieważ jedynie wtedy będziemy mieli świadomość, że na pewno będziemy usatysfakcjonowani z tak zainwestowanych funduszy.
Dron DJI Inspire 1

Model dronu DJInspire - funkcje

Ostatnio bardzo popularne stały się drony. Coraz więcej osób kupuje sobie takie zabawki. Chociaż przez sporo osób nie są one uważane za zabawki, a raczej, jako kolejne narzędzie pracy. Zwłaszcza dla ludzi zajmujących się fotografią. A, jeśli jesteśmy profesjonalistami i mamy zamiar ogarniać dronem naprawdę dobre zdjęcia to należy kupić lepsze drony aniżeli te reklamowane na prezent komunijny.
Laptop Samsung

Laptop dla świadomego użytkownika

Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem pół pracy dyplomowej przez awarię notebooka. Wina za brak backupu oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z dysku jest niczym śmierć kundla, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów które oglądałem będąc sam w pokoju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.
Komputery, serwerownia

Wirtualizacja: pozytywne i negatywne strony

Dziś technologia oraz związane z nią gałęzie nauki oraz pracy są wyjątkowo zaawansowane. Prawie dzień w dzień zauważyć można kolejny postęp w tejże dziedzinie, który może usprawnić nasze życie. Co interesujące większość spośród nas na co dzień nie spostrzega w jak dużym stopniu różne wynalazki ułatwiły nam funkcjonowanie oraz jak wiele czasu jesteśmy w stanie przy ich pomocy zaoszczędzić.
Drukarka atramentowa

Jak zadbać o własną drukarkę, aby działała długi czas?

Przede wszystkim owy artykuł został zaadresowany do właścicieli firm, którzy mają u siebie trochę większą liczbę drukarek, więc wiedzą, że w obecnej rzeczywistości biznesowej ciężko wytrzymać bez solidnego sprzętu drukującego. Żywię nadzieję, iż dokładnie zapoznasz się z owym tekstem - jeżeli tak właśnie będzie, z pewnością będziesz wiedzieć dużo więcej na temat drukarek. Czyli zapraszam do wnikliwej lektury artykułu, który jest w stanie odmienić Twoje rozumowanie, przynajmniej jeżeli w grę wchodzi drukarka.
1 2 3 4 5