Menu strony
Telefony
Światła LED

Krótka charakterystyka najbardziej kultowej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele zmieniały się w minionych latach.

Obecnie typowy czas użytkowania smartfona wynosi około dwóch lat, w dużej mierze bierze się to z tego, że w takich cyklach zmieniają się umowy u operatorów.
samsung galaxy 2

Sprzedaż telefonów firmy Samsung a zdania zamawiających

Rozwijanie się telefonii komórkowej jest oparte na tym, co specjaliści w tej branży wyśledzą u tych jeszcze lepszych. Wielofunkcyjność telefonów nie sprowadza się obecnie głównie do tego, że łączą w sobie wiele rozwiązań. Mnogość modeli do wyboru motywuje do dokładnego ich poznawania.
Smartfon przy rowerze

MyPhone Fun – niezwykle praktyczny i funkcjonalny telefon

Wiele ludzi zainteresowanych zakupem innowacyjnego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i użyteczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem ciekawy i sympatyczny dla oka design. Współcześnie odpowiedni telefon nie musi służyć tylko i wyłącznie do dzwonienia i sms-owania - może posłużyć jako GPS, aparat fotograficzny, a także jako mały komputer.
Ultraprzenośny dysk od Toshiba

Kupno używanego smatfona albo telefonu bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, jakie nie będą potrzebować wielkich, wydajnych urządzeń.

Na rynku współczesnych smartfonów widać coraz większą gonitwę za wydajnością i rozmiarami. Normą są aktualnie urządzenia mające ekrany na 5 cali, czterordzeniowe procesory czy bardzo dużą pamięć.
etui na Samsung Galaxy

Nowe smartfony od marki Samsung. Czy ponownie spowodują ogólny zachwyt?

Ówcześnie smartfony są dostępne dla wszystkich, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieciaki, dziadkowie. Nieraz są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez inne modele.

Bez telefonu ciężko funkcjonować

Dawniej obywatele żyli bez telefonów, potem pojawiły się te stacjonarne, przez które można było rozmawiać tylko wtenczas, jeżeli tak dzwoniący, jak i odbierający byli w domu. Mimo wszystko teraz posiadamy telefony komórkowe, które ciągle mamy szanse posiadać przy sobie i które jednocześnie oferują nam sporo innych funkcji, o których na początku nawet nam się nie śniło, a bez których teraz nie potrafilibyśmy żyć.
Karty microSDHC 32GB

Telefony dla starszych osób jako duże i czytelne i komfortowe aparaty

Ekrany dotykowe stały się dla nas normalnością. Są w nie wyekwipowane smartfony, tablety, komputery, a nawet urządzenia AGD. Choć większa część ludzi decyduje się na standardowe smartfony i telefony, ciężko nie zobaczyć, że w sprzedaży co pewien czas pojawiają się narzędzia dual SIM, umożliwiające korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie, bez niezbędności kupowania adapterów.
smartfon

Akcesoria do iPhone'a i Samsunga

Nowe telefony wymienia się teraz często, czasami tratując je jako coś niezwykle osobistego, o co warto zadbać. Przy takim podejściu dobrze świetnie zapoznać się z rynkiem akcesoria dla swojego telefonu. Jest to niewątpliwie niesamowity sposób, aby prosto ,a także bez trudności zorientować się w produktach sklepów oferujących ciekawe akcesoria.