Menu strony
Telefony
Światła LED

Krótka charakterystyka najbardziej kultowej rodziny smartfonów Samsung Galaxy, jak poszczególne modele zmieniały się w minionych latach.

Aktualnie przeciętny czas użytkowania smartfona wynosi około dwóch lat, w dużym stopniu bierze się to z tego, że w takim cyklu ulegają zmianom umowy w firmach telekomunikacyjnych.
etui na Samsung Galaxy

Nowe smartfony od marki Samsung. Czy ponownie spowodują ogólny zachwyt?

Ówcześnie smartfony są bardzo powszechne, posiadać je może prawie każdy – nawet dzieci, dziadkowie. Nieraz są one zmieniane wraz z modą lub wypierane są przez inne modele.

Bez telefonu ciężko funkcjonować

Dawniej obywatele żyli bez telefonów, potem pojawiły się te stacjonarne, przez które można było rozmawiać tylko wtenczas, jeżeli tak dzwoniący, jak i odbierający byli w domu. Mimo wszystko teraz posiadamy telefony komórkowe, które ciągle mamy szanse posiadać przy sobie i które jednocześnie oferują nam sporo innych funkcji, o których na początku nawet nam się nie śniło, a bez których teraz nie potrafilibyśmy żyć.
Ultraprzenośny dysk od Toshiba

Kupno używanego smatfona albo telefonu bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, jakie nie będą potrzebować wielkich, wydajnych urządzeń.

Na rynku smartfonów można zauważyć coraz większą gonitwę za rozmiarami i wydajnością. Normą są aktualnie telefony które mają ekrany na 5 cali, wydajne procesory czy ogromną pamięć.
Karty microSDHC 32GB

Telefony dla starszych osób jako duże i czytelne i komfortowe aparaty

Ekrany dotykowe stały się dla nas normalnością. Są w nie wyekwipowane smartfony, tablety, komputery, a nawet urządzenia AGD. Choć większa część ludzi decyduje się na standardowe smartfony i telefony, ciężko nie zobaczyć, że w sprzedaży co pewien czas pojawiają się narzędzia dual SIM, umożliwiające korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie, bez niezbędności kupowania adapterów.
samsung galaxy 2

Sprzedaż telefonów firmy Samsung a zdania zamawiających

Rozwój telefonii komórkowej jest oparte na tym, co fachowcy w tej branży spostrzegą u tych jeszcze lepszych. Funkcjonalność telefonów nie sprowadza się dziś tylko do tego, że łączą w sobie wiele rozwiązań. Mnogość modeli do wyboru motywuje do jeszcze bardziej szczegółowego ich poznawania.
Smartfon przy rowerze

MyPhone Fun – niezwykle praktyczny i funkcjonalny telefon

Mnóstwo osób zainteresowanych zakupieniem nowego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i praktyczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem ciekawy i przyjemny dla oka design. W dwudziestym pierwszym wieku odpowiedni telefon nie musi służyć wyłącznie do dzwonienia i sms-owania - może posłużyć jako GPS, aparat fotograficzny, a także jako niewielki komputer.
smartfon

Akcesoria do iPhone'a i Samsunga

Nowe telefony wymienia się teraz często, czasami tratując je jako coś niezwykle osobistego, o co warto zadbać. Przy takim podejściu dobrze świetnie zapoznać się z rynkiem akcesoria dla swojego telefonu. Jest to niewątpliwie niesamowity sposób, aby prosto ,a także bez trudności zorientować się w produktach sklepów oferujących ciekawe akcesoria.