Menu strony
Kamery
dom wielorodzinny

Na rynku pojawiła się niedawno najnowsza kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone

Jeżeli lubimy mocne doznania, to z pewnością pokochamy także sport ekstremalny. A jeżeli do tego chcemy podzielić się naszymi przeżyciami z przyjaciółmi albo z całym światem, to warto kupić kamerkę sportową i nagrywać własne przygody.


Latanie na paralotni

Rozmaite rodzaje i możliwości profesjonalnej kamery Sony Action Cam

Pasjonaci jazdy wyczynowej na rowerze wiedzą, którzy producenci dać im mogą już dzisiaj doskonałej jakości sprzęt nagrywający oraz która firma proponująca kamery o zróżnicowanej wielkości dać im może najbardziej rozbudowane możliwości. Sporty ekstremalne są niezwykle wymagające technicznie oraz finansowo, biorąc pod uwagę sprzęt.
monitoring

Kamery do monitorowania sprawdzają się w wielu miejscach

Warto zakładać kamery do monitoringu

Kamery do monitorowania sprawdzają się w wielu miejscach

Chcemy czuć się bezpiecznie, chcemy posiadać ewentualność zobaczenia, co stało się w danym miejscu, pragniemy mieć gwarancję, że w razie włamania prędko uda nam się zatrzymać winnego.

Wzrasta liczba ludzi odwiedzających niejeden sklep detektywistyczny - na ogół poszukiwane są mini kamery

Sprawa bezpieczeństwa staje się dziś bardzo ważne i mnóstwo osób traktuje ją priorytetowo. Coraz to więcej osób zwraca się do spółek ochroniarskich, lecz także wiele z nich indywidualnie ubezpiecza siebie i swoje domostwo. Ciekawym zjawiskiem staje się tymczasem sięganie po kamery szpiegowskie, jakie są artykułem zainteresowania tak samo osób prywatnych jak i profesjonalnych firm trudzących się śledztwami.
Widok z lotu ptaka

Filmowanie z lotu ptaka - jak wybrać właściwą firmę?

Filmowanie z powietrza albo wykonywanie zdjęć z góry jest dzisiaj coraz bardziej popularną usługą w propozycji firm fotograficznych. Dlaczego? Oglądanie świata z innej perspektywy zapewnia niezrównane efekty. W takich obrazach można się bez wątpienia zakochać. A znakomity obraz to wyłącznie jeden z wielu plusów. Ale w jaki sposób znaleźć firmę, która potrafi robić takie cuda?
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Każdy gracz chce bardzo dobrego sprzętu, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią pobieranie prawdziwej przyjemności z tej postaci rozrywki. Wymagany jest dobry komputer, sprawna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.
aparat fotograficzny

Polecane obiektywy do aparatu. Sprzęt foto warte polecenia

Obiektyw fotograficzny to część aparatu, która stanowi zintegrowany system zawierający jedną lub więcej soczewek i ma na celu skupianie obrazu na matrycy albo błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być stale dołączone do korpusu aparatu fotograficznego albo być ich wymiennym elementem. Posiadają zazwyczaj w autofocus oraz mechanizm doboru przysłony, za sprawą czego regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej tudzież matrycy uwiecznia się obraz.