Menu strony
Fotografia
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy produkt - dron Phantom 3 Professional, który błyskawicznie wzbudził zaciekawienie wielu jednostek. Artykuł ten charakteryzuje się doskonałą jakością nagrywania obrazów, posiada możliwość realizowania fotografii w formacie 12 megapikseli, a także nagrywania obrazów w znakomitej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, które gwarantują rozległy kąt nagrywania, kapitalną jakość obrazu i niewielką wagę kamery.

Stołeczne propozycje producenta – fotografia reklamowa

Patrząc na branżę taką jak fotografia reklamowa Warszawa jako stolica naszego kraju znacząco się odróżnia. Pełen profesjonalizm, znajomość oczekiwań rynku, czyli klientów, i systematyczne wprowadzanie unowocześnień przekłada się na gwarantowanie usług na doskonałym poziomie. Doskonale przygotowana oferta trafia w samo sedno. Firma może mieć pewność, że zainteresowanie jej propozycjami nie opada. Wręcz przeciwnie, klienci pragną wybierać dla siebie to, co doskonałe.
lustrzanka

Elektronika z wysokiej półki jako pomysł na dobry podarek.

Lawinowe zakupy podarków zazwyczaj mają miejsce w okresie przedświątecznym, jednak sytuacje, aby sprawić bliskim przyjemność, zdarzają się o wiele częściej. Dobrze zatem poszukać czegoś, co oczaruje perfekcyjnym wykonaniem, prostotą użytkowania korzystania, a także będzie działać nienagannie przez dłuższy czas. Gadżety cyfrowe a może gry komputerowe? Czemu nie?
fotoalbum ślubny

Fotoalbumy na prezent

Fotografia to cudowna sprawa. Teraz, gdy urządzenia fotograficzne są w powszechnym użyciu (każdy posiada przecież komórkę), często nie zauważamy, jak wartościowa jest zdolność uwiecznienia mijającej chwili na obrazku. Zdjęcia stanowią dla tysięcy ludzi wielką wartość. Zwłaszcza, kiedy osoby przedstawione na fotografii umarły lub są bardzo daleko. Nawet w przypadku, kiedy wszyscy ukochani są przy nas, lubimy zerknąć czasami na ich podobizny zawarte na skrawku papieru.

Obiektyw podstawą udanego zdjęcia

Nareszcie zrealizowaliśmy nasze marzenia i jesteśmy posiadaczem wymarzonej lustrzanki. Zazwyczaj nie zdajemy sobie jednak sprawy, że popularne „kity”, jakie standardowo dołączane są do sprzedawanych aparatów, są niezbyt wygórowanej jakości i zadowolą nas wyłącznie w pierwszym etapie naszej przygody z fotografią. Dlatego trzeba już na wstępie zacząć kompletować dodatkowe akcesoria do naszego aparatu, gdyż kompletując świadomie zestaw obiektywów, sprawimy, że nasz sprzęt będzie robił zadowalające ujęcia.