Menu strony
Dom
Promocja

Odszkodowanie z OC sprawcy - czyli, co nam przysługuje, a jakie rzeczy nie koniecznie

Miałeś wypadek? Jest Ci należne odszkodowanie i masz wrażenie, że ubezpieczyciel Tobie we wszystkich rzeczach dopomoże? Prawda wygląda trochę inaczej - zadaniem Towarzystw Ubezpieczeniowych bywa obniżanie świadczeń, wykorzystując nasza niewiedzę, tymczasem bardzo dużo prawników nie konwersuje nam szczegółów na temacik tej rzeczy, iż mamy możliwość czegoś żądać, bez odpowiedniego podpisu, który uprawnia ich do dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu.
dom

Jak samodzielnie dokonać wyceny nieruchomości? Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Dostajemy dom w spadku po dziadkach w Warszawie, pewnie to czysto hipotetyczna sytuacja, natomiast sporo ludzi doświadcza czegoś takiego. Na początku jest radość. Cieszymy się z tego stanu rzeczy, natomiast najczęściej po jakimś czasie chcemy sprzedać taki dom. Wtedy właśnie zastanawiamy się ile właściwie może kosztować to mieszkanie. Jak dokonać wyceny takiego lokum? Rzecz jasna możemy zwrócić się do specjalistą z prośbą o wycenę, jednak to na pewno nie będzie darmowa usługa. Czemu nie spróbować osobiście oszacować ceny nieruchomości.
materiały budowlane

Przydatne porady dla osób, które zamierzają na zapas kupować materiały budowlane do stawianego właśnie domu.

Rozpoczynając budowę swojego domu pomyśleć należy o wielu różnych rzeczach. O tak oczywistych jak kupno działki czy opracowanie planu nie trzeba chyba nikomu przypominać, lecz już podczas prac niezwykle istotne jest odpowiednie zaplanowanie zakupów. Jeśli chodzi o domy etapów które się składają na całość jest dość dużo, i na wszystkich niezbędne będzie coś innego. Szczęśliwie dzisiaj materiały budowlane można bez problemów kupić w wielu sklepach z takimi artykułami, w ostatnim czasie również internet ma coraz większą liczbę ofert tego typu towarów.
piloty

Wielkie redukcje, sprzęt RTV, AGD najkorzystniej kupować tuż po świętach.

Gigantyczną radochę powodują przedmioty, z których możemy korzystać codziennie, na przykład: dobrej jakości odbiornik telewizyjny, praktyczny tablet, czy wielofunkcyjny ekspres do kawy. Te urządzenia, w okresie przedświątecznym przeżywają prawdziwe osaczenie ponieważ towarzyszy im wiele specjalnych ofert cenowych. Pragnąc nabyć sprzęt rtv po korzystnej cenie trzeba udać się na wyprzedaże poświąteczne. Wówczas markety oferujące sprzęt rtv i agd wietrzą magazyny i pozbywają się sprzętu. Akcje wietrzenia magazynów prowadzone są rok rocznie. Od 27 grudnia placówki handlowe proponują oferty promocyjne na pełny zestaw towaru. Poświąteczne wyprzedaże to już domena prawie każdej branży.
dipol

Najlepszy sprzęt RTV od wyróżnianych przedsiębiorstw i marek

Ze sprzętu RTV korzysta teraz każdy z nas, nieraz jest on wręcz nieodzowny w naszym codziennym życiu. Na rynku mieści się dzisiaj wiele dzisiejszych sprzętów i urządzeń RTV, który proponowany jest przez wyróżniane, doświadczone firmy.
dom

Czy spodobały nam się projekty domów?

Co będzie dla nas najlepsze?

Czy spodobały nam się projekty domów?

Jeżeli planujemy się usamodzielnić, warto się przeanalizować co okaże się być dla nas właściwe. Czy powinniśmy nająć mieszkanie, czy może lepiej robimy jeśli je nabędziemy na własność? Czy chcemy przebywać w bloku, czy może jednak pragniemy się budować? Jeśli weźmiemy tą drugą opcję, to ciągle powinniśmy się do niej właściwie przygotować.
nauczyciele angielskiego

Różne typy programów TV - który z nich wybierasz?

W dzisiejszych czasach całkiem modne stało się twierdzenie, iż nie ma się w domu telewizora i w ogóle nie ogląda się telewizji - z drugiej jednakże strony wyniki oglądalności konkretnych programów nie kłamią i sporo z nas wciąż ogląda telewizję.
Sprzątanie mieszkania

Odkurzacze – jaki rodzaj najskuteczniej odkurza pomieszczenia?

Nie tylko pyłki drzew i traw są męczarnią dla alergików. Już we wcześniejszym artykule o pościeli antyalergicznej, zaznaczaliśmy jak poważnym problemem są pospolicie
żyjące w domach roztocza. W tym artykule sprawdzimy, jaki odkurzacz sprawdzi się najlepiej w potyczce z mikroorganizmami.
Pokój w mieszkaniu

Kto może wziąć udział w programie „Mieszkanie dla młodych” oraz jakie warunki musi się realizować?

Nabycie osobistego mieszkania bezsprzecznie jest niezwykle dużym wydatkiem, bowiem nawet najmniejsza kawalerka wiąże się z dużymi kosztami. Mało kto jest w stanie sam kupować mieszkanie za własne, zaoszczędzone pieniądze, wobec tego większość ludzi decyduje się na wzięcie kredytu bankowego.
zawiasy do mebli

Na jakie modele dodatków decydują się dzisiaj klienci?

Nierzadko mają miejsce sytuacje w naszych domach, w czasie jakich niezbędne będą specjalistyczne urządzenia. Producenci cenieni są przede wszystkim za prędkie dostosowywanie swojego asortymentu do wymagań konsumentów, jakie bywają różnorodne. Zestawy różnorodnych akcesoriów, jakie są wykonane z rewelacyjnej jakości tworzyw, rozchodzą się na rynku najprędzej. Nowoczesne zaślepki doczekały się częstych rekomendacji także ekspertów, jacy od dawna testowali modele różnych producentów.
1 2 3 4 5