Menu strony
Dom
Promocja

Odszkodowanie z OC sprawcy - czyli, co nam przysługuje, a jakie rzeczy nie koniecznie

Przydarzył ci się wypadek? Należy Ci się odszkodowanie oraz masz wrażenie, iż ubezpieczyciel Ci we wszystkich rzeczach pomoże? Prawda wygląda trochę w inny sposób - zadaniem Towarzystw Ubezpieczeniowych jest obniżanie świadczeń, wykorzystując nasza własną niewiedzę, tymczasem wielu prawników nie mówi nam szczegółów na temacik tego, że możemy jakiejś rzeczy żądać, bez odpowiedniego naszego podpisu, który daje im prawo do dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu.
poddasze

Czy interesują nas projekty domów z poddaszem użytkowym i garażem?

W jakim domu pragniemy zamieszkać
Gdy zdecydowaliśmy się wybudować, to musimy się zastanowić nad tym, jaki ten nasz domek ma być, tak by nam się właściwie w nim mieszkało. Z tego powodu dobrze wykonamy, gdy przypatrzymy się różnym propozycjom, tak abyśmy posiadali pewność, że wzięliśmy taki projekt, który wypełnia wszelkie nasze oczekiwania.
ogród

Hostessy - niezaprzeczalnie świetna „wizytówka” Twojej firmy na różnych targach

Współczesność charakteryzuje ogromna konkurencja na rynku towarów i usług. Powstaje coraz więcej zakładów, a przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby zwrócić nowych klientów.


Hostessy - niezaprzeczalnie świetna „wizytówka” Twojej firmy na różnych targach

Pojawia się jednak pytanie: jak ów cel osiągnąć? Wbrew pozorom, to niełatwe zdanie.
zakładanie gniazdka

Szukając fachowca na co patrzeć?

Zwiększający się kryzys na rynku wymusił na producentach obniżenie kosztów produkcji, jak również ceny finalnych produktów. Sytuacja ta, dotyczy również budownictwa, polski rząd chcąc uniknąć zastoju gospodarczego robi wszystko aby zmniejszyć ceny materiałów budowlanych. Dlatego wielu z rodaków mimo załamania i ogólnej zapaści gospodarczej decyduje się na zakup mieszkania lub remont domu. Jak się jednak okazuje, remont mieszkania to nie taka błahostka.
biuro

Szukamy siedziby dla biura

Gdy idzie o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma wiele do zaoferowania. Nieustannie budują się nowe budynki, wszędzie widać jakąś budowę, lokali pod biura jest niezwykle wiele i naprawdę mamy w czym wybierać.
dom

Jak samodzielnie dokonać wyceny nieruchomości? Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Dostajemy dom w spadku po dziadkach w Warszawie, niby czysto hipotetyczna sytuacja, natomiast dużo osób doświadcza takiej właśnie sytuacji. Na początku jest radość. Cieszymy się z tego stanu rzeczy, ale najczęściej po jakimś czasie chcemy sprzedać taki dom. Wtedy właśnie zastanawiamy się ile tak naprawdę może kosztować to mieszkanie. W jaki sposób dokonać wyceny takiego lokum? Oczywiście możemy pójść do profesjonalistów z prośbą o wycenę, jednak to na pewno nie jest darmowa usługa. Dlaczego nie spróbować osobiście oszacować wartości domu.
Zamek Kliczków

Ukradzione dokumenty przysparzają nam wielu problemów - często o wiele więcej niż skradzione pieniądze albo telefon

W Polsce każdego dnia dochodzi do grabieży różnych przedmiotów. Nierzadko chodzi o rzeczy o małej wartości. Jednakże każdą taką sprawę należy zgłosić na policji.
kominek

Jakie mamy możliwości obniżenia kosztów ogrzewania w czasie sezonu grzewczego?

Sezon grzewczy to dla sporej ilości osób, jacy posiadają własne prywatne domy czas wiążący się z dodatkowymi kosztami wiążącymi się z ogrzaniem domu. Ludzie mieszkający w bloku, korzystający centralnego ogrzewania nie posiadają tego typu problemów. Natomiast dla osób, które same muszą sobie zapewnić ciepło w domu to dodatkowe pieniądze wydane na potrzeby utrzymania domu. Jakie są możliwości jeśli chodzi o zmniejszenie tego typu kosztów.

Pracujesz w przedsiębiorstwie – zakup drukarkę

Ogromna większość ludzi ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już działania bez takiego urządzenia. Wiele osób posiada też drukarkę, która często się przydaje, zwłaszcza, jeżeli mamy pociechy uczęszczające do szkoły, lub prowadzimy firmę z mieszkania. Drukarki są bardzo różne. Można nabyć drukujące na kolorowo, można czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych możemy również kserować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” bywają jednakże dość drogie, zarówno w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Wycena nieruchomości przez rzecoznawców

Warto znać swój majątek

Przeważnie nie myślimy o tym, jak duży jest tak rzeczywiście nasz majątek. Mimo wszystko jeżeli pragniemy podjąć się jakiejś inwestycji, lub chcemy sporządzić własny testament, to z pewnością należy mieć taką wiedzę, bo jedynie wtedy będziemy mogli zrobić wszystko w odpowiedni sposób oraz posiadać pewność, że nic nie ominęliśmy.
1 2 3 4