Menu strony
Gry
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Wszyscy gracze potrzebują bardzo dobrego komputera, na którym rozgrywki zdobędą najlepszą jakość i zapewnią pobieranie prawdziwego zadowolenia z tej formy rozrywki. Niezbędny jest dobry komputer, mocna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.

Fascynujące gry - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Wyjaśnię też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone jedynie do gier wideo.
pieniądze

Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy na nim panują.

Rynek urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie w ogromnym tempie. Przez rok na całym świecie sprzedają się setki milionów urządzeń tego typu, a co parę miesięcy pojawiają się kolejne odsłony najbardziej popularnych serii.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wskazują badania dzieci najlepiej uczą się właśnie poprzez zabawę

Lato, to upragniona przez wszystkich pora roku, zwłaszcza przez najmłodszych, którzy uwielbiają przebywać godzinami na zewnątrz, na zabawie z innymi. A zabawa ta może być naprawdę udana, wszystko jednakże zależy od tego jak zorganizuje się dzieciakom wolny czas.
gracz grający w grę komputerową

W sytuacji, jeśli myślisz o graniu na komputerze, musisz zakupić rzeczywiście doskonały sprzęt

W dzisiejszych czasach nie brak osób, które cenią sobie rozrywkę w postaci gier komputerowych. To wyjątkowo modna forma rekreacji, niezwykle wciągająca oraz zajmująca. Na rynku gier komputerowych ciągle pojawiają się nowe, ciekawe tytuły, a ich różnorodność okazuje się tak ogromna, że każdy użytkownik bez trudu odnajdzie program na miarę swych potrzeb.
gracz grający w gry komputerowe

Jakie istnieją typu gier komputerowych? Czy używane są takie gry w innych celach niż tylko dla rozrywki?

Obecnie kiedy prawie wszyscy mają w domu laptopy, zapełnianie wolnych chwil grając w gry komputerowe stało się niesamowicie powszechne. Nie wszyscy rozumieją ten fenomen oraz nie zajmują się takimi rozrywkami. Natomiast warto samemu spróbować by przekonać się jak zajmująca jest to rozrywka oraz ile możliwości dzięki temu mamy. Jakie mamy rodzaje gier komputerowych?
poradniki

Wybieramy najlepsze pozycje książkowe z kursami

W obecnym czasie bez dobrej znajomości obsługi komputerów trudno sobie poradzić, w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia może się to przydać. Są one do znalezienia w prawie każdym domu i firmie, i można ich używać praktycznie we wszystkim. Jednak większość właścicieli umie wprawdzie używać komputera lecz jeśli coś się w nim zepsuje, to nie będzie za bardzo wiedzieć co ma robić.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój technologii smartfonów nabiera tempa w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić smartfona w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikabiegnie bezustannie do przodu. Bez urządzeń mobilnych sporo osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym z najpopularniejszych środków służących do komunikowania się. Programy do tabletów, smartfonów czy telefonów radzą, jak uniknąć korków, podpowiedzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, podpowiedzą, jak udoskonalić figurę, i ostrzegą, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w w ostatnim czasie.
zestaw playstation i gry

PES 2014 przedstawia doskonale zrobioną szatę graficzną

Play Station, to obecnie z pewnością jedna z najbardziej popularnych i najsolidniej prosperujących konsoli do gier. Od początku pojawienia się takiej konsoli, miłośnicy gier mogą doskonale się bawić, przez różnorodne gry dostępne na ps. W najnowszej generacji tej konsoli, pojawiła się sieciowa usługa psn, jaka umożliwia posiadaczom konsoli z dostępem do Internetu nabyć różnorodne gry.
1 2