Menu strony
Gry
lustrzanka

Elektronika z wysokiej półki jako pomysł na dobry podarek.

Lawinowe zakupy podarków zazwyczaj mają miejsce w okresie przedświątecznym, jednak sytuacje, aby sprawić bliskim przyjemność, zdarzają się o wiele częściej. Dobrze zatem poszukać czegoś, co oczaruje perfekcyjnym wykonaniem, prostotą użytkowania korzystania, a także będzie działać nienagannie przez dłuższy czas. Gadżety cyfrowe a może gry komputerowe? Czemu nie?
windows

W jakie nowości będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Ciekawostki oraz nowości w elektronice oraz grach

W jakie nowości będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Względnie w ostatnim czasie na rynek elektroniczny został wypuszczony główny zestaw gwarantujący wprowadzenie do złudnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek i szczególnej nakładki na oczy, która wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej oraz notuje miejsce głowy.
poradniki

Wybieramy najlepsze pozycje książkowe z kursami

W obecnym czasie bez znajomości obsługi komputerów ciężko sobie poradzić, w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia może się to przydać. Są one obecne w większości domów i instytucji, i używa się ich praktycznie we wszystkim. Jednak duża część właścicieli umie co prawda używać komputera lecz jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co ma robić.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi dynamicznie do przodu. Bez urządzeń przenośnych większość osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się obecnie jednym zcieszących się największą popularnością środków komunikacji. Programy do urządzeń przenośnych objaśniają, jak znaleźć drogę do celu, podpowiedzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, podpowiedzą, jak zadbać o figurę, i ostrzegą, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w ostatnim miesiącu.
zestaw playstation i gry

PES 2014 przedstawia doskonale zrobioną szatę graficzną

Play Station, to obecnie z pewnością jedna z najbardziej powszechnych i najlepiej prosperujących konsoli do gier. Od początku pojawienia się takiej konsoli, fani gier mają szansę znakomicie się bawić, przez różnorodne gry dostępne na ps. W najnowszej generacji takiej konsoli, ukazała się usługa sieciowa psn, jaka umożliwia użytkownikom konsoli z dostępem do Internetu pozyskiwać różne gry.
xbox

Na czym grać?

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić. Konsola to w zasadzie komputer, odróżniający się od zwykłego peceta użytecznością. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.

Fascynujące gry - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie mieli nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Wyjaśnię też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najbardziej polecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, odróżniający się od zwykłego peceta funkcjonalnością. Jest to maszyna używana wyłączne do gier wideo.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej nabiera dynamiki w ostatnim czasie. Aktualnie blisko 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy oczekują najczęściej w długich kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Pomimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się bardzo dobrze.