Menu strony
Gry
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi smartfonów uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera za każdym razem przynosi rozgłos w mediach. Apple ma rzeszę klientów, którzy czekają często w długich kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.
google nexus one

Telefony a także różne aplikacje mobilne relewantne dla młodych ludzi

Obecnie znaczna większości młodych ludzi ma prywatne komputery i telefony komórkowe, z jakich użytkuje każdego dnia. Jest to relewantny aspekt ich funkcjonowania, dzięki któremu mogą być w stałym kontakcie ze znajomymi czy wykorzystywać z intrygujących programów mobilnych.
lustrzanka

Elektronika z wysokiej półki jako pomysł na dobry podarek.

Ogromne zakupy prezentów najczęściej mają miejsce przed świętami Bożego Narodzenia, jednak sposobności, by sprawić bliskim radość, zdarzają się znacznie częściej. Warto zatem poszukać czegoś, co wprawi w zachwyt perfekcyjnym wykonaniem, prostotą użytkowania korzystania, a także będzie działać efektywnie przez długi czas. Nowoczesne gadżety czy gry komputerowe? Czemu nie?
windows

W jakie nowości będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Ciekawostki oraz nowości w elektronice oraz grach

W jakie nowości będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Względnie w ostatnim czasie na rynek elektroniczny został wypuszczony naczelny zestaw gwarantujący wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek i wyjątkowej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i rejestruje miejsce głowy.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wskazują badania dzieci najlepiej uczą się właśnie poprzez zabawę

Wakacje, to upragniona przez wszystkich pora roku, szczególnie przez dzieci, które uwielbiają spędzać całe dnie na zewnątrz, na zabawie z rówieśnikami. A zabawa ta bywa naprawdę wspaniała, wszystko jednak zależy od tego jak zorganizujemy dzieciom wolny czas.

Fascynujące gry - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, różniący się od popularnego peceta funkcją. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikabiegnie dynamicznie do przodu. Bez urządzeń mobilnych sporo osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Programy do urządzeń przenośnych radzą, jak znaleźć drogę do celu, doradzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatniego miesiąca.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Każdy gracz chce bardzo dobrego sprzętu, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią pobieranie prawdziwej przyjemności z tej postaci rozrywki. Wymagany jest dobry komputer, sprawna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.
pieniądze

Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy na nim panują.

Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie niesamowicie szybko. Przez rok na całym świecie są sprzedawane miliony urządzeń tego typu, a co kilka miesięcy ukazują się coraz to nowe odsłony najbardziej popularnych serii.
gracz grający w grę komputerową

W sytuacji, jeśli myślisz o graniu na komputerze, musisz zakupić rzeczywiście doskonały sprzęt

W obecnych czasach nie brakuje osób, które cenią sobie rozrywkę w formie gier komputerowych. To wyjątkowo popularna forma wypoczynku, niezwykle wciągająca i zajmująca. Na rynku gier komputerowych ciągle pojawiają się nowe, interesujące tytuły, a ich różnorodność okazuje się tak wielka, że każdy użytkownik bez trudu wyszuka program dla siebie.
1 2