Menu strony
Gry
windows

W jakie nowości będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Ciekawostki oraz nowinki w elektronice i grach

W jakie nowości będziemy mogli zagrać w najbliższym czasie? Krótki ranking interesujących gier na PS3

Stosunkowo w ostatnim czasie na rynek elektroniczny został wypuszczony pierwszy zestaw gwarantujący wprowadzenie do wirtualnej rzeczywistości. Konstruuje się on ze słuchawek i wyjątkowej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i notuje miejsce głowy.
Kuchnia, zabawki z drewna

Jak wskazują badania dzieci najlepiej uczą się właśnie poprzez zabawę

Lato, to ulubiona przez wszystkich pora roku, szczególnie przez dzieci, które uwielbiają przebywać godzinami na zewnątrz, na zabawie z innymi. A zabawa ta może być naprawdę udana, wszystko jednakże zależy od tego jak zorganizujemy dzieciakom wolny czas.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi smartfonów uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. Obecnie blisko 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple posiada rzeszę fanów, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.
pieniądze

Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy na nim panują.

Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie w ogromnym tempie. Przez rok na całym świecie sprzedają się miliony urządzeń tego typu, a co kilka miesięcy ukazują się coraz to nowe odsłony najpopularniejszych serii.
google nexus one

Telefony a także różne aplikacje mobilne relewantne dla młodych ludzi

Obecnie zdecydowana większości młodzieży posiada własne komputery i telefony komórkowe, z jakich wykorzystuje każdego dnia. Jest to istotny aspekt ich życia, dzięki któremu mogą być w stałym kontakcie ze znajomymi czy użytkować z fascynujących programów mobilnych.
lustrzanka

Elektronika z wysokiej półki jako pomysł na dobry podarek.

Ogromne zakupy upominków przeważnie mają miejsce w okresie przedświątecznym, jednak sytuacje, żeby sprawić bliskim uciechę, zdarzają się o wiele częściej. Warto więc poszukać czegoś, co wprawi w zachwyt perfekcyjnym wykonaniem, łatwością użytkowania korzystania, a także będzie działać efektywnie przez dłuższy czas. Nowoczesne gadżety czy gry komputerowe? Dlaczego nie?

Fascynujące gry - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie orientują się, czym ona w istocie jest i do czego się jej używa. Opiszę też, czym się ona różni od PC, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej zalecić. Konsola to w rzeczywiście komputer, różniący się od popularnego peceta funkcją. Jest to maszyna używana tylko do gier wideo.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- jak wdrożyć w życie swój pomysł


Czas i technikabiegnie dynamicznie do przodu. Bez urządzeń mobilnych sporo osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Programy do urządzeń przenośnych radzą, jak znaleźć drogę do celu, doradzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak poprawić figurę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatniego miesiąca.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Każdy gracz chce bardzo dobrego sprzętu, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią pobieranie prawdziwej przyjemności z tej postaci rozrywki. Wymagany jest dobry komputer, sprawna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.
gracz grający w grę komputerową

W sytuacji, jeśli myślisz o graniu na komputerze, musisz zakupić rzeczywiście doskonały sprzęt

W obecnych czasach nie brakuje osób, które cenią sobie rozrywkę w formie gier komputerowych. To wyjątkowo popularna forma wypoczynku, niezwykle wciągająca i zajmująca. Na rynku gier komputerowych ciągle pojawiają się nowe, interesujące tytuły, a ich różnorodność okazuje się tak wielka, że każdy użytkownik bez trudu wyszuka program dla siebie.
1 2