Menu strony
Umowy
Drukarnia

Teczki ofertowe powinny posiadać najważniejsze informacje

Nie ma znaczenia czy chcemy drukować gazetki promocyjne, ulotki, broszurki, czy jakąś książkę, możemy być pewni, że drukarnia Katowice będzie w stanie wszystko dla nas przyszykować. To my wybierzemy rodzaj papieru na którym mają być wydrukowane nasze materiały, to my dopasujemy wszystkie kolory które mają być wykorzystane do tego procesu.
leasing katowice

Leasing, a zarządzanie flotą - a więc, rozwijająca się firma na rynku leasingu i samochodzików

Czym jest leasing? Na jakiej rzecz ma możliwość polegać zarządzanie flotą? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej przeczytasz w naszym tekściku!


Leasing, a zarządzanie flotą - a więc, rozwijająca się firma na rynku leasingu i samochodzików

Leasing Katowice to nic innego jak zawarcie umowy między finansującym (Leasingodawcą), a tak nazywaną "drugą stroną" (korzystającemu, czy leasingobiorcy), na zasadach "wypożyczenia" albo inaczej - "najmu" konkretnej rzeczy do użytku poprzez leasingobiorcę.
tłumacz w pracy

Zawód tłumacza przysięgłego - jakie są dodatkowe pozytywy

Aktualna sytuacja na rynku pracy nie jest zbytnio kolorowa. Dużo rodaków wciąż nie potrafi odnaleźć pracy. Absolwenci przestali dłużej wierzyć, że dostaną pracę w zgodzie ze swoim wykształceniem. Obecnie rozchodzi się już tylko o to, aby mieć z czego żyć. A czasy są niestety trudne. Światowy kryzys jeszcze hula. Ceny produktów spożywczych stale rosną. Nawet ci, którzy już mają posady, boją się, że w ich przedsiębiorstwie dojdzie do masowych zwolnień, tak jak się to dzieje w różnych pozostałych miejscach. Zadłużone korporacje szukają dowolnego sposobu, aby oszczędzić.
Zamek Kliczków

Ukradzione dokumenty przysparzają nam wielu problemów - często o wiele więcej niż skradzione pieniądze albo telefon

W naszym kraju codziennie dochodzi do grabieży mienia. Nierzadko chodzi o rzeczy o niewielkiej cenie. Jednak każdą tego typu kradzież trzeba zgłosić na policji.