Menu strony
Ekran
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem. Cel i tak zawsze jest jeden - relaks.
Telebim promocyjny

Wielkoformatowe ekrany przedstawiające reklamy w mieście- w jaki sposób przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe ekrany, znajdujące się w niemal każdym sporym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w supermarketach. Stają się atrybutem i cechą rozpoznawalną postępowych miast.
sala kinowa

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z dużym TV. Cel i tak zawsze jest jeden - czas relaksu.

Apple - jedna z najpopularniejszych marek

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wynalazkiem firmy Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak wiadomo, nie dały sobie rady na rynku IT. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, zdobyło już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jedna z przyczyn świetnej popularności urządzenia tej marki.
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najnowszy towar - dron Phantom 3 Professional, który rychło wzbudził zainteresowanie wielu jednostek. Artykuł ten cechuje się idealną jakością nagrywania obrazów, ma sposobność realizowania fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, a także nagrywania filmów w doskonałej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 fragmentów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, znakomitą jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.