Menu strony
Ekran
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Wszyscy gracze potrzebują bardzo dobrego komputera, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią czerpanie prawdziwego zadowolenia z tej postaci rozrywki. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, mocna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.
telewizor samsung

Telewizory 4k to świetna technologia w powalającej cenie

Telewizory 4k sony warto zobaczyć

W większości naszych domów zauważymy chociaż jeden telewizor, a często istnieje ich parę. Dlatego również musimy zaznaczyć, że wielkim powodzeniem radują się teraz telewizory 4k.
sprzęt - selfie

Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Smartfony i także starsze aparaty dotykowe są niestety sprzętami delikatnymi.


Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Dotyczy to szczególnie ich przedniej części, a więc ekranu. Wyświetlacz łatwo zarysować lub uszkodzić.
sala kinowa

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat kina. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na nowy film, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w większym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem. Cel i tak zawsze jest ten sam - czas relaksu.
Telebim promocyjny

Wielkoformatowe ekrany przedstawiające reklamy w mieście- w jaki sposób przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe telebimy, widoczne w każdym większym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w sklepach. Stają się właściwością i cechą rozpoznawalną postępowych miast.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem. Cel i tak zawsze jest jeden - relaks.

Apple - jedna z najpopularniejszych marek

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wynalazkiem firmy Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak wiadomo, nie dały sobie rady na rynku IT. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, zdobyło już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest jedna z przyczyn świetnej popularności urządzenia tej marki.
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najnowszy towar - dron Phantom 3 Professional, który rychło wzbudził zainteresowanie wielu jednostek. Artykuł ten cechuje się idealną jakością nagrywania obrazów, ma sposobność realizowania fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, a także nagrywania filmów w doskonałej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 fragmentów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, znakomitą jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.