Menu strony
Ekran

Apple - jedna z najpopularniejszych marek

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim produktem firmy Apple. Parę dobrych lat przed wejściem do sklepów iPada Microsoft stworzył swoje tablety. Jak można się domyślić, nie wygrały one na rynku IT. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sklepów swojego iPada, posiadało już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł późniejszej znakomitej sprzedaży urządzenia tej firmy.
sprzęt - selfie

Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Smartfony i nawet starsze telefony dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi.


Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Tyczy się to szczególnie ich przedniej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub uszkodzić.
sala kinowa

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat kina. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z potężnym TV. Właściwie cel i tak zawsze jest ten sam - odpoczynek.
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najnowszy artykuł - dron Phantom 3 Professional, jaki błyskawicznie wzbudził zaciekawienie wielu ludzi. Artykuł ten charakteryzuje się idealną jakością nagrywania filmów, ma możliwość realizowania fotografii w formacie 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w doskonałej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, jakie gwarantują rozległy kąt nagrywania, doskonałą jakość obrazu i małą wagę kamery.
telewizor

W dzisiejszych czasach powszechne jest, że oglądamy filmy o jakości full hd

Kiedyś, kiedy nasi dziadkowie a często i rodzice włączali telewizor, to musieli faktycznie się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać ani zatrzymać. Dodatkowo ekran w telewizorze nie należał do dużych i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.
telewizor samsung

Telewizory 4k to świetna technologia w powalającej cenie

Telewizory 4k radują się sporym powodzeniem

W większości naszych domów spotkamy chociaż jeden telewizor, a nierzadko jest ich kilka. Przez to także musimy powiedzieć, że sporym powodzeniem cieszą się teraz telewizory 4k.
Ultraprzenośny dysk od Toshiba

Kupno używanego smatfona albo telefonu bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, jakie nie będą potrzebować wielkich, wydajnych urządzeń.

Na rynku współczesnych smartfonów widać coraz większą gonitwę za wydajnością i rozmiarami. Normą są aktualnie urządzenia mające ekrany na 5 cali, czterordzeniowe procesory czy bardzo dużą pamięć.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek strudzony, zmęczony po pracy czy innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, ukrycie się w domowym zaciszu przed laptopem lub projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z dużym TV. Właściwie cel i tak zawsze jest ten sam - odpoczynek.
Telebim promocyjny

Wielkoformatowe ekrany przedstawiające reklamy w mieście- w jaki sposób przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe telebimy, znajdujące się w niemal każdym sporym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w marketach. Stają się atrybutem i cechą rozpoznawalną nowatorskich miast.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Każdy gracz chce bardzo dobrego sprzętu, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią pobieranie prawdziwej przyjemności z tej postaci rozrywki. Wymagany jest dobry komputer, sprawna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.