Menu strony
Ekran
sala kinowa

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed laptopem lub projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z potężnym telewizorem. Właściwie cel i tak zawsze jest ten sam - czas relaksu.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek strudzony, zmęczony po pracy czy innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, ukrycie się w domowym zaciszu przed laptopem lub projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z dużym TV. Właściwie cel i tak zawsze jest ten sam - odpoczynek.
Ultraprzenośny dysk od Toshiba

Kupno używanego smatfona albo telefonu bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, jakie nie będą potrzebować wielkich, wydajnych urządzeń.

Na rynku smartfonów można zauważyć coraz większą gonitwę za rozmiarami i wydajnością. Normą są aktualnie telefony które mają ekrany na 5 cali, wydajne procesory czy ogromną pamięć.
Telebim promocyjny

Wielkoformatowe ekrany przedstawiające reklamy w mieście- w jaki sposób przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe telebimy, znajdujące się w niemal każdym sporym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w marketach. Stają się atrybutem i cechą rozpoznawalną nowatorskich miast.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Każdy gracz chce bardzo dobrego sprzętu, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią pobieranie prawdziwej przyjemności z tej postaci rozrywki. Wymagany jest dobry komputer, sprawna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.
sprzęt - selfie

Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Smartfony i także starsze aparaty dotykowe okazują się niestety sprzętami delikatnymi.


Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Dotyczy to głównie ich przedniej części, a więc ekranu. Wyświetlacz łatwo zarysować lub zepsuć.
telewizor samsung

Telewizory 4k to świetna technologia w powalającej cenie

Telewizory 4k sony należy zobaczyć

W większości naszych domów zauważymy chociaż jeden telewizor, a często istnieje ich kilka. Dlatego też powinniśmy zaznaczyć, że dużym powodzeniem szczycą się obecnie telewizory 4k.

Apple - jedna z najpopularniejszych marek

Mało kto wie, że tablet nie był pionierskim wynalazkiem firmy Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft zaprezentował światu swoje urządzenia przenośne. Jak można się domyślić, nie dały sobie rady na rynku IT. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, posiadało już mocną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów rewelacyjnej sprzedaży tabletu tej produkcji.
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy towar - dron Phantom 3 Professional, jaki rychło wzbudził zaciekawienie wielu ludzi. Artykuł ten charakteryzuje się wysoką jakością nagrywania filmów, posiada sposobność realizowania fotografii w wymiarze 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w cudownej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, perfekcyjną jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.
telewizor

W dzisiejszych czasach powszechne jest, że oglądamy filmy o jakości full hd

Dawniej, gdy nasi dziadkowie a często i rodzice oglądali telewizję, to musieli rzeczywiście się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie można było nic sobie nagrać ani zatrzymać. Dodatkowo ekran telewizora nie należał do dużych i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.