Menu strony
Ekran
dron

Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional i urządzenia GoPro

Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najświeższy towar - dron Phantom 3 Professional, jaki rychło wzbudził zaciekawienie wielu ludzi. Artykuł ten charakteryzuje się wysoką jakością nagrywania filmów, posiada sposobność realizowania fotografii w wymiarze 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w cudownej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, perfekcyjną jakość obrazu oraz niewielką wagę kamery.
Urządzenie WD TV Live Hub

Oglądanie filmów z polecenia

Pochłanianie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z potężnym telewizorem 3D. Cel i tak zawsze jest ten sam - pełen relaks.

Apple - jedna z najpopularniejszych marek

Mało kto pamięta, że tablet nie był pionierskim wytworem marki Apple. Parę dobrych lat przed premierą iPada Microsoft zaprezentował światu swoje maszyny. Jak można się domyślić, nie osiągnęły one sukcesu na rynku nowych technologii. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło do sprzedaży swojego iPada, zdobyło już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi słynnego iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej popularności tabletu tej firmy.
telewizor

W dzisiejszych czasach powszechne jest, że oglądamy filmy o jakości full hd

Dawniej, gdy nasi dziadkowie a często i rodzice oglądali telewizję, to musieli rzeczywiście się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie można było nic sobie nagrać ani zatrzymać. Dodatkowo ekran telewizora nie należał do dużych i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.
sprzęt - selfie

Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Smartfony i nawet starsze telefony dotykowe są niestety sprzętami delikatnymi.


Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Tyczy się to głównie ich przedniej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo porysować lub zepsuć.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny

Najlepszy sprzęt dla gracza

Wszyscy gracze potrzebują bardzo dobrego komputera, na którym rozgrywki będą miały najlepszą klasę i umożliwią czerpanie prawdziwego zadowolenia z tej postaci rozrywki. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, mocna karta graficzna czy ekran o wyśmienitej ostrości obrazu.
telewizor samsung

Telewizory 4k to świetna technologia w powalającej cenie

Telewizory 4k sony warto zobaczyć

W większości naszych domów zauważymy chociaż jeden telewizor, a często istnieje ich parę. Dlatego również musimy zaznaczyć, że wielkim powodzeniem radują się teraz telewizory 4k.
sala kinowa

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat kina. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na nowy film, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w większym gronie przed domowym kinem z dużym telewizorem. Cel i tak zawsze jest ten sam - czas relaksu.
Telebim promocyjny

Wielkoformatowe ekrany przedstawiające reklamy w mieście- w jaki sposób przeobraziły miasto?

Wielkoformatowe telebimy, widoczne w każdym większym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w sklepach. Stają się właściwością i cechą rozpoznawalną postępowych miast.