Menu strony
Smartfony
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej nabiera tempa w ostatnich latach. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego premiera za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy oczekują często w kilometrowych kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.
serwery

Technologiczna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w naszym świecie to już aspekt codzienności. Nawet kilkanaście lat temu wielkim novum było to, że da się porozmawiać z inną osobą przez telefon, idąc swobodnie ulicą, przytrzymując przy uchu sporych rozmiarów wynalazek. Teraz wywołuje to lekki uśmiech zakłopotania i wspominanie starych czasów.
Symbol sklepu internetowego

Smartfony, tablety oraz różne akcesoria elektroniczne w sklepach internetowych

Potężny i interesujący asortyment sklepów internetowych powoduje, że coraz chętniej robimy sprawunki właśnie poprzez Internet. Znane marki, takie jak na przykład kruger matz oferują okazały asortyment tabletów, smartfonów, słuchawek albo sprzętu TV. Artykuły tej marki cieszą się niemałym zaciekawieniem, bo cechują się nadzwyczajną jakością, znakomitą klasą i stylem.
smartfony

Testy i rankingi elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Różnych sprzętów elektronicznych wokół nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może się z tym nie zgadzać i z nich nie korzystać, ale nie zatrzyma tego rozwoju. Elektronika na dobre zadomowiła się w naszym życiu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie coś się miało zmienić.