Menu strony
Smartfony
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój technologii GSM uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. Obecnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.
serwery

Technologiczna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w naszym świecie to już aspekt codzienności. Nawet kilkanaście lat temu wielkim novum było to, że da się porozmawiać z inną osobą przez telefon, idąc swobodnie ulicą, przytrzymując przy uchu sporych rozmiarów wynalazek. Teraz wywołuje to lekki uśmiech zakłopotania i wspominanie starych czasów.
Symbol sklepu internetowego

Smartfony, tablety oraz różne akcesoria elektroniczne w sklepach internetowych

Potężny i interesujący asortyment sklepów internetowych powoduje, że coraz chętniej robimy sprawunki właśnie poprzez Internet. Znane marki, takie jak na przykład kruger matz oferują okazały asortyment tabletów, smartfonów, słuchawek albo sprzętu TV. Artykuły tej marki cieszą się niemałym zaciekawieniem, bo cechują się nadzwyczajną jakością, znakomitą klasą i stylem.
smartfony

Testy i rankingi elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Różnych sprzętów elektronicznych wokół nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może się z tym nie zgadzać i z nich nie korzystać, ale nie zatrzyma tego rozwoju. Elektronika na dobre zadomowiła się w naszym życiu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie coś się miało zmienić.