Menu strony
Smartfony
Symbol sklepu internetowego

Smartfony, tablety oraz różne akcesoria elektroniczne w sklepach internetowych

Duży i intrygujący asortyment sklepów internetowych sprawia, iż coraz chętniej czynimy sprawunki właśnie przez Net. Znane marki, takie jak kruger matz proponują duży asortyment tabletów, smartfonów, słuchawek czy też sprzętu TV. Artykuły tej marki cieszą się niemałym zainteresowaniem, bo charakteryzują się wyjątkową jakością, świetną klasą oraz stylem.
Smartfon przy rowerze

MyPhone Fun – niezwykle praktyczny i funkcjonalny telefon

Mnóstwo osób zainteresowanych zakupieniem nowego telefonu pragnie, aby był on wielofunkcyjny i praktyczny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem ciekawy i przyjemny dla oka design. W dwudziestym pierwszym wieku odpowiedni telefon nie musi służyć wyłącznie do dzwonienia i sms-owania - może posłużyć jako GPS, aparat fotograficzny, a także jako niewielki komputer.
telefon

Który wybrać telefon komórkowy? Rady jakie pomogą w dokonaniu zakupu

Poznaj cechy, jakie pomogą wybrać smartfon bliski twoim wymaganiom. Dowiesz się które rodzaje ekranów jak też rozdzielczości są używane oraz kiedy warto kupić smartfon z ekranem FullHD. Naprowadzimy, który smartfon będzie najlepszy do gier, który do podróżowania, a jaki do częstego czynienia notatek.
smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój technologii smartfonów nabiera tempa w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple posiada swoich wiernych fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by zakupić smartfona w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się znakomicie.
serwery

Technologiczna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w naszym świecie to już aspekt codzienności. Nawet kilkanaście lat temu wielkim novum było to, że da się porozmawiać z inną osobą przez telefon, idąc swobodnie ulicą, przytrzymując przy uchu sporych rozmiarów wynalazek. Teraz wywołuje to lekki uśmiech zakłopotania i wspominanie starych czasów.
smartfony

Testy i rankingi elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Różnych sprzętów elektronicznych wokół nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może się z tym nie zgadzać i z nich nie korzystać, ale nie zatrzyma tego rozwoju. Elektronika na dobre zadomowiła się w naszym życiu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie coś się miało zmienić.