Menu strony
Poziom
gołąb

Podnośniki - niezaprzeczalnie należy z nich korzystać, gdy pracujemy na dużych wysokościach.

Z reguły są kojarzone z branżą budowlaną. Niewielu wie, iż mają one dużo szersze zastosowanie niż mogłoby się wydawać.
narzędzia

Istota outsourcingu

Outsourcing polega na zdawaniu zadań, funkcji i procesów do realizacji zewnętrznej jednostce.


Istota outsourcingu

Decydując się na podjęcie kooperacji z wybranym usługodawcą należy bardzo starannie oraz szczegółowo sprawdzić czy może on zapewnić działania na wysokim poziomie.
gaz

Polski rynek zajmujący się obrotami gazem.

Krajowy rynek zajmujący się obrotami gazem zdominowany jest w zasadzie przez jedną firmę. Z tego względu też wiele w takim zakresie zależy stricte od niej. Z tej przyczyny chociażby tak znaczące pozostaje to, żeby osoby, jakie będą brały odpowiedzialność za tę kwestię miały pojęcie, w jaki sposób zarządzać wszystkimi sprawami z tym związanymi, aby nie było potrzeby przejmować się o jakiekolwiek nieporozumienia, i co za tym idzie, kłopoty z konkretną dostawą gazu.
sprzątanie garażu

Firmy sprzątające w Katowicach. Dobre firmy

W Internecie można odszukać mnóstwo przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem bardzo dużych przestrzeni czy to gospodarczych czy to hal. Aczkolwiek wyłącznie nieliczni mogą sprostać temu zadaniu. Sprzątanie hal wymaga faktycznie znacznego doświadczenia oraz należytego sprzętu. Należyty sprzęt jest wymagany z uwagi na całkowicie odmienną nawierzchnię podłogową a także z uwagi na wielkie powierzchnie.
Billboardy

Wywóz towarów na wschód – nie jedynie Rosja się liczy

Dotychczas Federacja Rosyjska była dla naszego kraju drugim po Unii Europejskiej rynkiem eksportowym. Z rosyjskimi kontrahentami kooperowało 9 tys. polskich firm, co generowało obroty handlowe na poziomie 36 mld USD.


Wywóz towarów na wschód – nie jedynie Rosja się liczy

Chociaż wszystko wskazywało na to, że polski wywóz towarów do Rosji będzie sukcesywnie zwiększać się, rosyjska strona nałożyła embargo na polskie wyroby spożywcze.