Menu strony
Czas
Prawo

Jak założyć spółkę z.o.o.

Oto niedługi przewodnik, w którym w kilku punktach opiszę, co powinno się zrobić, by ustanowić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zakładanie spółek to proces, który może objąć kilka tygodni, jednak znacząco zmniejszy się, jeżeli skorzystamy z usług kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
etykiety zabezpieczające

Rewelacyjna technika na ochronę majątku firmy

Na naszym rynku, z dużym powodzeniem, proponuje się w miarę praktyczne metody chroniące majątek firmy przed działaniami osób niepożądanych.


Rewelacyjna technika na ochronę majątku firmy

Znakomitym sposobem by oznaczyć w sposób widoczny sprzęt, będący własnością waszej firmy może być użycie etykiety zabezpieczającej.
Medas-Media

Reklama na billboardzie

Jest to przeważnie bardzo duża tablica ewentualnie plakat reklamowy. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów. Zobaczymy je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard często instalowany jest także na postojach lub blokach. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, ewentualnie na Wyświetlaczach czy telebimach.
wywóz odpadów poznań


Segregacja śmieci i wywóz odpadów – w jaki sposób dziś dobrze jest troszczyć się o stan środowiska naturalnego

Każde gospodarstwo domowe wytwarza naprawdę sporą ilość śmieci. Oczywiście, im więcej osób przebywa w domu bądź mieszkaniu, tym z reguły tych śmieci jest więcej.
Szkolenie

O jakich rzeczach pamiętać w przypadku transportu produktów z Chin? Czy dzisiaj jest to czymś powszechnym?

Obecnie świat jest jakby mały. Może świadczyć o tym choćby dostępność do różnych produktów czy miejsc, które oddalone są o setki kilometrów. Widać to także na podstawie tego, że wciąż więcej ludzi zamawia artykuły prosto z Chin i już nie stanowi to jakiegoś problemu.
wizytówki

Duże przestrzenie użytkowe na wynajem w wielkich miastach efektywnym sposobem na organizację każdego eventu

Obecnie duże przestrzenie przemysłowe stanowią typ produtku, który cieszy się nieustannie wzrastającą popularnością.


Duże przestrzenie użytkowe na wynajem w wielkich miastach efektywnym sposobem na organizację każdego eventu

Hala do wynajęcia w dużym mieście prezentuje sobą olbrzymie spektrum najróżniejszych opcji do promocji i organizowania unikalnych akcji.
narzędzia

Istota outsourcingu

Outsourcing polega na cedowaniu obowiązków, funkcji jak też procesów do realizacji firmie zewnętrznej.


Istota outsourcingu

Decydując się na podjęcie współpracy z wybranym usługodawcą warto nadzwyczaj pieczołowicie i szczegółowo sprawdzić czy może on zapewnić działania na wysokim poziomie.
firmy

Na czym polega regeneracja belki?

Belka skrętna - rozwiązanie typowe dla większej części francuskich aut - ma wiele zalet, lecz także wady, jakie dopadają kolejnych użytkowników owych samochodów: jeżeli się jeszcze nie popsuła, to na pewno się popsuje i to z katastrofalnym skutkiem dla funduszy posiadacza.
Architekt wnętrz

O czym trzeba wiedzieć w temacie gazowego systemu grzewczego? Czy przyłączenie do sieci gazowej to jedyne wyjście?

Sposobów na ogrzewanie domu jest bardzo sporo. Istnieje sporo możliwości, które całkiem się od siebie różnią. Jednym ze sposobów, by mieć w mieszkaniu przyjemne ciepło w grzewczym sezonie, jest ogrzewanie gazem.
Promocja

Odszkodowanie z OC sprawcy - czyli, co nam przysługuje, a jakie rzeczy nie koniecznie

Przydarzył ci się wypadek? Należy Ci się odszkodowanie oraz masz wrażenie, iż ubezpieczyciel Ci we wszystkich rzeczach pomoże? Prawda wygląda trochę w inny sposób - zadaniem Towarzystw Ubezpieczeniowych jest obniżanie świadczeń, wykorzystując nasza własną niewiedzę, tymczasem wielu prawników nie mówi nam szczegółów na temacik tego, że możemy jakiejś rzeczy żądać, bez odpowiedniego naszego podpisu, który daje im prawo do dochodzenia roszczeń w Twoim imieniu.
1 2 3 4 5 6