Menu strony
GoPro
dom wielorodzinny

Na rynku pojawiła się niedawno najnowsza kamerka marki GoPro, a jej możliwości są praktycznie nieograniczone

Jeśli uwielbiamy silne doznania, to na pewno polubimy także sporty ekstremalne. A jeżeli do tego pragniemy podzielić się naszymi przeżyciami z przyjaciółmi albo z całym światem, to dobrze będzie kupić kamerę sportową i nagrywać własne wyczyny.


GoPro Hero 4

Z jakiego powodu dobrze jest zainwestować w Gopro Hero oraz znakomity dron DJJ Phantom?

Jeżeli jesteś pasjonatem fotografowania, niewątpliwie słyszałeś o kamerce Gopro Hero. To fantastyczna kamera, do której dobrze jest zakupić dron, aby uzyskać efekty, o których nawet nie śniliśmy. Rozpocznijmy od samego aparatu. To świetny sprzęt o niedużej wadze i małej obudowie, co umożliwia zabrać aparat ze sobą w każde miejsce, gdzie można robić niesamowite zdjęcia. Jego budowa sprawia, iż można go wykorzystać pod wodą, robić zdjęcia na zjeżdżając na snowboardzie i w powietrzu – aż limit pamięci na karcie się skończy. Aparat jest mały, zatem w odróżnieniu do lustrzanki można go położyć w różnych miejscach – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.
Sporty wodne

Nabycie kamerki sportowej jest dobrą ideą

Niektórzy sądzą, że jeżeli uprawiają jakiś sport, nie muszą się jakoś tym przechwalać. Jednakże znajdzie się sporo osób, które lubią choćby ekstremalne dyscypliny sportowe, a do tego nie widzą braku sensu w nagrywaniu własnych sportowych przygód. W sumie to akurat druga postawa ma rację bytu. Może nie każdy ze sportowców to pochwala, ale niby co jest nieodpowiedniego w pragnieniu pokazania choćby w serwisie Youtube swoich wyczynów? Chociaż to pewnie akurat jasne, że w żadnym przypadku za duże popisy przed kamerą są głupie. Amatorski sportowiec, który jest mądry doskonale wie, iż jego bezpieczeństwo jest czymś najbardziej znaczącym.