Menu strony
Projekt
Prace remontowe

W jaki sposób zabrać się za remontowanie starego budynku?

Wiele osób decyduje się na budowę wymarzonego domu, ale nie brakuje również takich, którzy kupują stare domy i poddają je renowacji. Postępowanie tego rodzaju ma dużo atutów. Przede wszystkim nabywając istniejący już dom możemy niemało oszczędzić, a w dodatku cieszyć się atrakcyjną lokalizacją.
firmy wyburzeniowe

W Polsce w ostatnich czasach przeżywamy boom budowlany - ale nierzadko, żeby zbudować coś nowego, trzeba wcześniej zburzyć coś starego

Nastał w Polsce czas na zmiany. W poprzedniej dekadzie, ze względu na polepszenie się sytuacji finansowej sporej grupy firm, pojawił się tak zwany boom na nowatorskie projekty budowlane.
fotowoltaika
projekt wnętrza

Czy warto korzystać z usług projektanta wnętrz? Z pewnością, tym bardziej kiedy marzymy o niepowtarzalnym wystroju naszego lokum

Bez wątpienia każdy z nas słyszał o architektach wnętrz, jednakże nie każdy wie, czym się zajmuje ta osoba. Szczególnie taka kwestia jest ważna, gdy sami mamy w planach zaaranżowanie mieszkania, lecz nie mamy kompletnie pomysłu, w jaki sposób to zrobić. Zatrudnienie takiej osoby to doskonały pomysł, z którego korzysta wciąż więcej ludzi. Projektant wnętrz jest osobą, która zajmuje się stworzeniem projektu plastycznego różnego rodzaju przestrzeni. Do tego taki projektant zajmuje się również formą małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.
garaż

Garaże z blachy, koszt budowy garażu na dwa stanowiska

Kiedy mamy zamiar kupić samochód musimy pamiętać o tym, że potrzebny okaże się garaż. Nie w każdym bloku jest opcja wykupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym, a bywa, że i koło bloku trudno jest postawić samochód. Nie można ot tak, obok bloku postawić jakiegoś blaszaka, który stałby się miejscem gdzie można byłoby wstawić auto. Dlatego albo podejmujemy decyzję, że auto będzie stało w okolicach bloku, albo zaczynamy szukać garażu, który będziemy mogli wynająć gdzieś blisko.
poddasze

Czy interesują nas projekty domów z poddaszem użytkowym i garażem?

W jakim domu pragniemy zamieszkać
Gdy zdecydowaliśmy się wybudować, to musimy się zastanowić nad tym, jaki ten nasz domek ma być, tak by nam się właściwie w nim mieszkało. Z tego powodu dobrze wykonamy, gdy przypatrzymy się różnym propozycjom, tak abyśmy posiadali pewność, że wzięliśmy taki projekt, który wypełnia wszelkie nasze oczekiwania.
projekty domów nowoczesnych

Niebanalne projekty domów nowoczesnych stają się obecnie przedmiotem zainteresowania ze strony klientów stawiających na wygodę

Mieszkanie w stuletnim domu z pewnością ma swoje plusy, ale nie zawsze odpowiada potrzebom współczesnych lokatorów. Z tego powodu ci, którzy pragną się wyprowadzić z takiego lokum dokładnie analizują projekty umieszczone w internecie, czasopismach branżowych lub po prostu zlecają architektowi sporządzenie indywidualnego planu.
meble

Meble od producenta możemy posiadać w przystępnej cenie

Urządzając własny dom, chcemy mieć świadomość, że zadecydowaliśmy się na wszystko co najlepsze i co przetrzyma przez kilkanaście lat. Przez to tak wiele uwagi przykładamy na sprawunek właściwych mebli, przez które będziemy mieli dość przestrzeni aby pochować własne rzeczy i jednocześnie będziemy mieli szansę ciekawie zaaranżować swój pokój.
mieszkanie

Piękne mieszkania do kupienia w korzystnych cenach

Chcąc zakupić mieszkanie, zdołamy zdecydować się na lokal z rynku wtórnego bądź z rynku pierwotnego. Mieszkanie z rynku wtórnego to takie, w którym ktoś już wcześniej mieszkał, czyli nie jest to mieszkanie nowiutkie. Niemało ludzi sprzedaje swoje mieszkania, zaś przyczyn sprzedaży może być niesłychanie wiele. Nieraz sprzedaż mieszkania związana jest z wyprowadzką do innego, nowego mieszkania lub także z wybudowaniem domu.
dom - portret

Jak dzisiaj w funkcjonalny i kreatywny sposób wykorzystuje się rozmaite typy metalu do dekoracji domu parterowego

Obiekt mieszkalny wznosi się obecnie z wielu rozmaitych materiałów. Te bardziej wytrzymałe stają się częściami konstrukcji, a te lekkie, a czasami wręcz delikatne są wykorzystywane dla przykładu jako fragmenty dekoracji. Tymczasem metali pod przeróżnymi postaciami używa się zarówno w czasie budowy budynku, jak i w trakcie ostatnich prac wykończeniowych.
1 2