Menu strony
Komputery
Praca przy komputerze

Jak działa rozproszone przetwarzanie danych

Od lat toczą się prace mające na celu zaprojektowanie pierwszego na świecie komputera kwantowego. Ma być on mniej kosztowny od wcześniej używanych superkomputerów, a przez jego ogromną moc obliczeniową będzie on niezbędny w kryptografii i przetwarzaniu danych.
biuroserwis wrocław

Z jakich powodów odpowiednie zaopatrzenie firmy w biurowe artykuły jest tak ważne, jak najlepiej je zamawiać.

Prawie każde biuro potrzebuje do sprawnego funkcjonowania pewnego wyposażenia. Niezbędne będą więc drukarki oraz komputery, ale też wiele drobniejszych urządzeń i akcesoriów.
poradniki

Wybieramy najlepsze pozycje książkowe z kursami

W obecnym czasie bez znajomości obsługi komputerów ciężko sobie poradzić, w zasadzie we wszystkich dziedzinach życia może się to przydać. Są one obecne w większości domów i instytucji, i używa się ich praktycznie we wszystkim. Jednak duża część właścicieli umie co prawda używać komputera lecz jeśli coś się w nim zepsuje, to nie bardzo wie co ma robić.
smartfony

Testy i rankingi elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Różnych sprzętów elektronicznych wokół nas jest coraz więcej. Ktoś może marudzić na to, może się z tym nie zgadzać i z nich nie korzystać, ale nie zatrzyma tego rozwoju. Elektronika na dobre zadomowiła się w naszym życiu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie coś się miało zmienić.