Menu strony
Książka
książki

Jak wydać pracę naukową?

Książka leżąca w zamkniętej na klucz szafie nie ma racji bytu. Najistotniejsza jest jej bytowanie na rynku i dostępność dla odbiorców. Wiele osób tworzy do szuflady – począwszy od fraszek, poprzez eseje, na znaczących artykułach kończąc. Jeśli tym, o czym myślimy po nocach, jest wydanie pracy naukowej, należy udać się do wydawnictw oraz gazet i portali internetowych. Pamiętajmy, że aktualna technologia daje nam multum opcji, jeśli chodzi o opublikowanie pracy.
Księga

E-booki, marketing w sieci – przenosimy się do wirtualnego świata

Słowo drukowane może być coraz mniej popularne. Komunikujemy się ze sobą dzięki Sieci, piszemy smsy i wybieramy e-booki. Co to może oznaczać?
druk

Ulotki, podręczniki, tomiki, bądź konkretne magazyny – czyli co możemy wydrukować w drukarni

Żyjemy w czasach, kiedy każda firma pragnie wypadać jak najkorzystniej. Jeżeli i my potrzebujemy co jakiś czas zadbać o to, aby posiadać i rozdawać swoje ulotki, to drukarnia będzie miejscem, do jakiego z całą pewnością się udamy. Nie ulega wątpliwości, że w zależności od naszego zapotrzebowania, będziemy szukali różnych usługodawców, ponieważ każda firma ma inną specyfikację i działa na nieco innych zasadach, dlatego też mimo, że pod terminem “drukarnia” często kryje się jedno wyobrażenie, to tak naprawdę istnieje wiele rodzajów tego typu firm.
drukarka

Usługi, które znajdziemy w Internecie

Kserokopiarki Wrocław i opieka dla dziecka – czyli jakie usługi znajdziesz w Internecie. Powszechność usług w sieci już nikogo nie dziwi. Dla większości Internet to nie tylko narzędzie pracy, ale nawet drugi dom i najważniejsze źródło wiadomości. Niektórzy nawet na zakupy spożywcze ruszają w stronę komputera. Co można znaleźć w sieci, a co na raz do niej trafia?