Menu strony
Billboard
Medas-Media

Reklama na billboardzie

Jest to przeważnie bardzo duża tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard często instalowany jest także na przystanku czy wieżowcu. Billboard może jednak pojawiać się w charakterze elektronicznym, czyli ukazuje się w sieci, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Reklama zewnętrzna

Promocja wielkoformatowa jako skuteczne narzędzie reklamowe

Reklamy, które są zaprojektowane w formie obrazków i słowa pisanego, ludzkość zna już od dawna. Gdy 20. stuleciu naukowcy odkopali zaginione miasto Pompeje, które zostało zasypane przez popioły i zniszczone lawą z erupcji Wezuwiusza, znaleźli tam plakaty ogłoszeniowe, przypominające dzisiejsze billboardy.
książki

Drukarnia w Krakowie

Przekazy ogłoszeniowe, które ustawia się zwykle przy ruchliwych autostradach bądź tłocznych deptakach, charakteryzują się dobrą efektywnością. Trudno znaleźć osobę, która nie dostrzeże ogromnego billboardu, umiejscowionego w dobrej lokalizacji. Miej na uwadze, że także przekaz perswazyjny zamieszczony na billboardzie ma czymś się wyróżniać. Efektywny przekaz reklamowy powinien przyciągać uwagę, następnie stymulować zainteresowanie przechodnia oraz mocne emocje.
gołąb

Podnośniki - niezaprzeczalnie należy z nich korzystać, gdy pracujemy na dużych wysokościach.

Zwykle są kojarzone z sektorem budowlanym. Niewielu wie, że mają one dużo szersze zastosowanie niż mogłoby się wydawać.
Reklama outdoorowa

Zaprezentuj się na billboardach

Jednym z popularnych sposobów na reklamowanie konkretnej marki jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych powierzchniach, wykorzystywane na zewnątrz obiektów. Jest to jeden z bardziej charakterystycznych elementów krajobrazu wielkich miast, podobnie jak neony. billboardy najczęściejposiadają oświetlenie, dzięki czemu są widoczne również w nocy. Ten rodzaj reklamy jest bardzo efektywny, ze względu na wymiary.
Dużo bilbordów

Reklama outdoorowa – najistotniejszy jest target

Chcąc reklamować swoją firmę za pomocą sporych billboardów, musisz na początek przemyśleć, do kogo masz kierować komunikaty perswazyjne. To kluczowe działanie w procesie układania skutecznej strategii reklamowej firmy.