Menu strony
Ludzie
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz

Źródło sukcesu Apple

Rozwój techniki jest sukcesem obecnych dni. Temu, że powstają dziesiątki nowatorskich prototypów w ciągu miesiąca, a wiele z nich powoduje czasem rewolucję w ludzkim życiu, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas wygodnie, bezpiecznie i znacznie szybciej realizować tematy, które wiele lat temu wymagały dużo większego nakładu czasu.
Edukacja, książki

Język angielski- sposób na zrobienie wielkiej kariery

Maturzyści w tym roku na pewno od dawna myślą nad wyborem właściwego kierunku studiów. Jest bez wątpienia pierwsza tak ważna decyzja w ich młodym żywocie, która jest w stanie decydować o ich dorosłym życiu. Oczywiście, kierunek studiów zawsze można zmienić, ale jest to wówczas marnotrawstwo czasu i energii, którą możemy spożytkować w inny sposób.
współpraca

Rachunki za gaz a sprzedawcy paliwa gazowegoRachunki za gaz i sprzedawcy paliwa gazowego

Obecnie nie ma osoby, która wyobraża sobie codzienne życie bez dwóch istotnych czynników - gazu oraz prądu, będącymi podstawowymi rzeczamiznajdującymi się w każdym gospodarstwie domowym.
kuchnia

Zaproszeni goście na przyjęciu weselnym

Wrocław stał się ostatnio dużą aglomeracją, gdzie zamierzają zainicjować własne dojrzałe życie zaprzestający naukę studenci. Dlatego że planują w tamtym miejscu osiedlić się zazwyczaj młodzi obywatele kończący studia, ich przyszłość wiąże się z tym modyfikującym się miastem.
Motorola

W jaki sposób rozwija się rynek technologii komputerowej? Które firmy radzą sobie najlepiej w erze globalizacji?

Nasz świat rozwija się w imponującym tempie. Właściwie każdego tygodnia jesteśmy informowani o wyjściu na rynek całkowicie nowej, nowoczesnej technologii, zmieniającej oblicze naszej codzienności. Odpowiedni ludzie – mowa oczywiście o technologach i specjalistach z branży komputerowej - regularnie przygotowują nowe rozwiązania, polepszające jakość oraz komfort życia osób na całym świecie.
1 2