Menu strony
Ludzie
Motorola

W jaki sposób rozwija się rynek technologii komputerowej? Które firmy radzą sobie najlepiej w erze globalizacji?

Nasz świat rozwija się w imponującym tempie. Właściwie każdego tygodnia jesteśmy informowani o wyjściu na rynek całkowicie nowej, nowoczesnej technologii, zmieniającej oblicze naszej codzienności. Odpowiedni ludzie – mowa oczywiście o technologach i specjalistach z branży komputerowej - regularnie przygotowują nowe rozwiązania, polepszające jakość oraz komfort życia osób na całym świecie.
udzielanie porad przez prezenterkę telewizyjną

Rada na każdą sytuację

Czasem w życiu naszym następują takie momenty, że niezbędne stają się mądre porady. Najczęściej pytamy o wskazówki kogoś, kto posiada wiedzę oraz doświadczenie – np. znawców z danej materii lub osoby w podeszłym wieku, zawsze uznawane za mądrzejsze od reszty ludzi. Jednak co począć w przypadku, gdy w pobliżu nie ma kogoś kompetentnego, kogo można poprosić? Wtedy można pójść do pobliskiej księgarni, by poszukać wskazówek.
wspaniały pomysł

Mówi się, że kto się nie kształci ten się uwstecznia - jest to poniekąd prawda, najbardziej w pracy

Jeśli ktoś jest lekarzem albo adwokatem, to jest zobligowany się uczyć całe lata. Jeżeli zatrzymałby się na znajomości tego, co wyniósł z uniwersytetu, to już po kilku latach mógłby wypaść z wprawy.
pracownicy

Pracownicy to najistotniejsze dobro przedsiębiorstwa na obecnym rynku

Jeszcze zupełnie niedawno panowało przekonanie, że pracownicy powinni przychodzić do pracy, angażować się całkowicie w wykonywanie własnych zadań, ponieważ w końcu za to dostają wynagrodzenie, a następnie zakład ma cieszyć się jak najwspanialszą opinią za jakość wykonywanych usług. Na szczęście coraz więcej dyrektorów wydaje sobie sprawę z tego, że najważniejszym lutetem jaki posiada przedsiębiorstwo, nie jest produkowany przedmiot, ale ludzie, którzy go wykonują.
Komputer, strony internetowe

Jak dobrze zarządzać e-sklep?

E-sklepów działa w naszym kraju wiele. Jednakże choć każdego powstają nowe przybytki, to zasadniczo nie można powiedzieć, że są we wszystkich przypadkach najzupełniej skazane na odniesienie sukcesu. Fakty są takie, iż w wielu przypadkach początkującym przedsiębiorcom tylko może się wydawać, iż w odpowiedni sposób podchodzą do handlu internetowego. Oczywiście doświadczenie pozyskujemy przez całe życie, ale zasadniczo już na początku prowadzenia sklepu nie możemy popełniać zbyt wielu błędów.
1 2