Menu strony

Jak w zależności od liczby lat i płci danego człowieka może wyglądać jego firmowy telefon komórkowy lub iPod

Znana sentencja uzmysławia nam, że co kraj to obyczaj. Idąc dalej tym tropem bardzo szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny telefon. Mając na względzie asortyment dostępny, zupełnie zgadzamy się z powyższą tezą.


Smartfon
A z kolei niektórzy obserwatorzy próbują dostrzec zależność pomiędzy psem a jego posiadaczem. Kiedy widzimy na ulicy starszą modnisię prowadzącą na smyczy pudelka z równo przystrzyżoną sierścią, to raczej nie wątpimy w słuszność wspomnianych poglądów. Sprawdźmy zatem, czy podobnie rzecz się ma w przypadku telefonów i ich posiadaczy.

Jednym z charakterystycznych akcesoriów jest osłonka na telefon, a jej wygląd wiele mówi nam o właścicielu, może nawet więcej niż sam telefon komórkowy (etuo.pl/folie-ochronne.html). Nastolatki mogą dla siebie zakupić osłonkę w barwach bladego różu i wyprodukowaną z pluszu. A co wtedy będziemy sądzić o nastolatkach? Z pewnością niemalże natychmiast stanie nam przed oczami popularna oraz powszechnie rozpoznawalna postać Marioli ze skeczu jednego z rodzimych kabaretów. Czyżby taka osoba miała taki sam charakter jak kabaretowa gwiazda? Aby udowodnić słuszność przedstawionej tezy, trzeba by przeprowadzić stosowane badania, ale nasza intuicja sugeruje nam, że odpowiedź na postawione pytanie jest twierdząca.

Laptop
Z kolei przedsiębiorcy posiadają wystarczająco wiele pieniędzy, żeby zakupić sobie jeden z najbardziej wartościowych modeli dostępnych na rynku. Bywają w stanie pochwalić się wielofunkcyjnym iPodem renomowanej firmy ([0]=128). A takie modele potrzebują nie byle jakiej osłonki. Bogate osoby nie zapominają, że obudowa do apple ma być równie elegancka i kosztowna jak skórzana aktówka. Tego rodzaju etui musi prezentować się profesjonalnie, żeby dyrektor firmy mógł wyciągnąć urządzenie komunikacyjne nawet w trakcie najbardziej istotnego oraz prestiżowego spotkania. Odczytanie smsa może niekiedy zaważyć na dalszych losach danej organizacji.

A wyciągać z kieszeni telefon ze fatygowaną osłonką to gafa, o jakiej jakikolwiek biznesmen nawet nie chce myśleć. Osłonka na telefon, a także obudowa do apple, czyli np. do nowoczesnego notebooka, pełnią ważne funkcje. Po pierwsze, dzięki nim filigranowe części są bardzo dobrze chronione przed wilgocią oraz uszkodzeniem ekranów (zobacz obudowę do innych modeli - np. tutaj). A po drugie, dla kobiet, jak już nadmieniliśmy powyżej, bardzo istotny, o ile nie najważniejszy, jest sam wygląd telefonu. Z tego też powodu płeć piękna zakupuje obudowy w odważnych barwach, a nawet dopasowuje je do odcienia swojej aktówki.
2019/02/26, 20:07