Menu strony

Karnety okolicznościowe

Okres, kiedy nadchodzą święta, jest czasem wzmożonej aktywności na poczcie. Wzrost ten najłatwiej zauważyć szczególnie wśród ludzi starszego pokolenia, którzy nie są zaprzyjaźnieni z udogodnieniami płynącymi z nowoczesnych mediów. Ślą oni więc kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a oprócz świąt także kartki urodzinowe. Zazwyczaj wydaje nam się to staromodne, konserwatywne, proste i kiczowate, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.

Sprawdź też

Dlaczego znajomość języków obcych jest niesamowicie przydatną umiejętnością w naszym życiu?

Zegar z Anglii
Opanowanie języków obcych obecnie jest niesamowicie przydatna. Łatwość porozumiewania się z ludźmi zza granicy daje same profity. Opłaca się więc szkolić znajomość języków obcych.


zaproszenia ślubne
Nawyki starszych osób często nas denerwują, psują nam plany swoją staroświeckością, powolnością. Ale czy nie warto się zastanowić nad dobrymi stronami tradycji i staroświeckości?

Jedną z nich jest otrzymanie z okazji swojego święta pięknej kartki urodzinowej, może nawet kartki ręcznie robionej. Każdemu przecież marzy się wrócenie do domu po trudnym dniu pracy i odebranie w skrzynce pocztowej dowodu na to, że jesteśmy dla kogoś ważni w postaci kartki urodzinowej? Wiadomo, słowa słowami, ale, szczególnie gdy nie możemy być w danej chwili blisko z kimś ważnym, to jeden z najlepiej widocznych dowodów, że ktoś chciał zatroszczył się o nas i wciąż o nas myśli. Gdy, jak wiele osób w dzisiejszych czasach, musimy wyjeżdżać za granicę i dostaniemy kartki bożonarodzeniowe od kochającej rodziny, czy może być coś bardziej wzruszającego?

Tort urodzinowy
Ktoś możne powiedzieć, że to dalej zbyt proste i staroświeckie, co więcej, przestarzałe, ale okazałby się ignorantem. Przejście się na pocztę udowodni mu, że się myli. Nie mówiąc już o księgarniach, czy stylowych sklepach papierniczych. Możemy kupić tam nie tylko słodkie kartki ślubne, czy pięknie malowane kartki bożonarodzeniowe, ale są też różne inne, w tym kartki ręcznie robione. Nie musimy kupować kartek standardowych.

Kliknij na odnośnik sklep z materacami Cieszyn, on przybliży Ci temat, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz artykuł, posiadający interesujące informacje.

Spotykamy różne: z rodzaju absurdalnych, śmiesznych, czy będące reprodukcjami dzieł znanych artystów. Czyli: do wyboru, do koloru. Może więc warto zastanowić się nad osobami, o których ostatnio zapomnieliśmy, a kartka okolicznościowa byłaby najlepszym sposobem do pogłębienia znajomości z nimi.
2019/04/30, 07:21