Menu strony

Dobry sposób na zwrócenie uwagi hipotetycznego klienta

We wszystkich dużych sklepach spożywczych i w każdej większej drogerii możemy zabrać ze sobą do mieszkania gazetkę promocyjną. Poza tym gazetki promocyjne różnego rodzaju są wrzucane naszych skrzynek pocztowych i czasem ciężko się w skrzynce doszukać jakiegoś listu. A gazetki są różne począwszy od wspomnianych już gazetek ze spożywczaków i sklepów kosmetycznych, przez sklepy z meblami a kończąc na branży odzieżowej.


promocja
Ogółem to świetne rozwiązanie, bo przynajmniej wiemy, kiedy wybrane produkty będą tańsze. Możemy wtedy poczekać do przeceny, czyli nie będziemy przepłacać. Poza tym poznamy dokładniej asortyment sklepu. Nie trzeba wtedy chodzić w poszukiwaniu między półkami ulubionego tuszu do rzęs, wystarczy podejść do sprzedawcy z gazetką i pokazać, czego szukamy. Sprzedawca powie nam czy dany produkt z promocji jeszcze jest na stanie. Czasem niektóre produkty wykupowane są niezmiernie szybko, bo rzeczywiście są prawdziwą gratką.

W prawie każdym sklepie można zauważyć gazetki promocyjne. Takie broszury dają nam możliwość kupna fajnych rzeczy w promocji. Sporo osób korzysta najczęściej z produktów przecenionych. Jest to dobre rozwiązanie, bo możemy sporo oszczędzić. Ale wtedy często bywa tak, że musimy mieć chęć na banany wtedy, gdy są przecenione, to jakoś brak nam na nie chęci.

Jeżeli masz ochotę rozszerzyć swoją wiedzę, to przejrzyj istotny artykuł (http://transpoz-przeprowadzki.poznan.pl/transport-pianin). W tekście zawarliśmy dodatkowe i ciekawe informacje.

Jednak w przypadku kosmetyków jest prościej, bo termin ważności produktów z drogerii jest dłuższy niż produktów spożywczych.

promocja
Jednak nie dajmy się zwariować, gazetki powinny być tylko wskazówką. Mogą przedstawić, co będzie można niebawem kupić w sklepie, który odwiedzamy w malej cenie. Gazetki są odpowiednie przemyślane i jesteśmy o nich informowani w odpowiednim czasie. Tak, więc dobrze, co pewien czas, przynajmniej raz na tydzień zaglądać do naszej skrzynki pocztowej, żeby nie przegapić jakiejś wielkiej okazji. Dodatkowo ludzie rozdający ulotki są zobowiązani przez pewnych koordynatorów akcji marketingowych, by nie zostawiać gazetek promocyjnych do skrzynek pocztowych tylko kłaść je na wycieraczce. Wtedy, jako mieszkańcy jesteśmy przymuszeni do wzięcia danej gazetki i zabrania jej do mieszkania. To dobre rozwiązanie zwłaszcza, że dużo takich gazetek mimo wszystko ląduje w koszu na śmieci przed zobaczeniem.

Zaciekawiły Cię treści opracowane w naszym artykule? Czujesz jednak niedosyt? Więc zapraszamy do kolejnej witryny - naciśnij tu szyldy i przenieś się tam.

/J]
2018/12/22, 07:16