Menu strony

Przydatne zabezpieczenia do Alcatel

Dla każdego posiadacza telefonu istotne jest, ażeby aparat był nie wyłącznie nowoczesny, ale posiadał też modny design. Trzeba ochraniać własny telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego wyglądu dzięki etui do Alcatel.


folia na telefon


Etui w znakomity sposób ochrania boki i tył telefonu, a przy tym cały czas jest dojście do każdych guzików. Etui do Alcatel stworzone jest z praktycznego w użytkowaniu surowca silikonowego. Bardzo płaskie, stylowe i wygodne etui, posiada przelot na głośnik i mikrofon.


Przydatne etui Alcatel Pop 4 zobacz oferty etui do Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to doskonały produkt, do ochrony telefonu, także organizer kart kredytowych, banknotów, czy wizytówek w umyślnie do tego określonych dwóch kieszonkach.


Etui do Alcatel zamykane na rzep, prócz tradycyjnej funkcji zabezpieczenia telefonu, posiada skrytki na dokumenty, oraz wizytówki.


Sprawdź też

Jaki tablet lub aparat wybrać?

tablet marki samsung
Kiedy nadchodzi okres wakacyjny wypada pomyśleć o urządzeniach, jakie mogą okazać się nieodzowne w czasie długiej eskapady jak i na samym miejscu docelowym naszego wyjazdu, gdy chcemy uchwycić piękne chwile naszego wolnego czasu. Gadżetami, jakie absolutnie muszą pojawić się w naszym elektronicznym przyborniku są na pewno tablet jak i kompaktowy aparat fotograficzny.


Niezawodność i odporność wykonania, również wysoka jakość surowców wykorzystywanych podczas produkcji, zapewniają pełne bezpieczeństwo telefonu.


Odmiennym gatunkiem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Sprawi ona, że aparat telefoniczny okaże się chroniony w funkcjonalny sposób. Wewnątrz znajduje się osobliwe przymocowanie sporządzone z trwałego i jednocześnie sprężystego materiału kauczukowego. Pokrowiec ma konieczne wycięcia na przyciski, aparat i styki systemowe, co zapewnia pełną swobodę w czasie używania.


etui do alcatel


Wystarczy otworzyć klapkę i można bez skrępowania rozmawiać, robić zdjęcia, czy także przesyłać sms.


Etui do Alcatel ma zapięcie na podwójny magnes, a przymocowanie w jakim się umieszcza smartfona, zapewnia jego bezpieczeństwo nawet przy otwartej klapce.


Dla osób ceniących prywatność ekranu własnego telefonu, komputera, lub tabletu, przygotowano folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na telefon folie na komórki i z boku nic nie widać.
1 2