Menu strony

Dzieła mistrzów w każdym domu?

Dom zawiera charakter mieszkańca. Jest sporo informacji, które można wyciągnąć z samego zwiedzania czyichś czterech ścian. Przez całe dekady kupujemy bibeloty, wymieniamy meble, projektujemy dekoracje. Pośród wszystkich elementów, które bywają w lokum, najbardziej spersonalizowane są obrazy i fotki.
Dzieła ulubionych malarzy odkrywają zamiłowania lokatora, a zdjęcia opowiadają całą fabułę życia – o znajomych, o podróżach, o niezapomnianych chwilach z przeszłości. Aktualnie nowe technologie umożliwiają drukowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, co uczyni, że mieszkanie może stać się jeszcze bardziej osobistym miejscem.

łóżka
Kupno reprodukcji lub autentycznego obrazu w naszym kraju to spory koszt. Ale z pomocą przychodzą firmy, które potrafią wydrukować obraz ze zdjęcia w każdym wymiarze. Pomyśl sobie, że podziwiasz w swoim domu najlepsze obrazy ukochanego artysty, wydrukowane w niebywale dużej jakości.

pościel
To oczywiste, że drukowanie na klasycznym papierze nie odda jednakże nastroju oryginalnej galerii obrazu. Ale to nie problem, gdyż zakłady poligraficzne mają w swojej ofercie też druk na płótnie! Jeśli dokupisz jeszcze ładne ramy, otrzymasz rezultat, który nie będzie się wiele różnił od klasycznej reprodukcji. I to za o wiele skromniejsze środki, niż te, które miałbyś wydać na obraz w pracowni obrazów.

Jeżeli nie jesteś miłośnikiem malarstwa i wydruk na płótnie cię nie zachęca, pomyśl o udekorowaniu domu perfekcyjnie wydrukowanymi zdjęciami w wielkich rozmiarach. To, na co będziesz patrzeć już zawsze będąc na przykład w sypialni, zależy wyłącznie od twojej wyobraźni. Może więc to być zdjęcie (pozostałe informację dostępne będą tu) z dalekich miejsc, do których chciałbyś kiedyś się udać. Albo zbiór zdjęć twojej pociechy, przypominający wyjątkowe chwile. A może pragniesz zerkać na znaną gwiazdę filmową w ogromnym formacie? Jedyną granicą jest twoja pomysłowość. Współczesne technologie drukarskie zrobią za ciebie pozostałą pracę.


Sprawdź też

Magia długopisów

długopis
Długopisy, mimo tego, że pismo odkryto już dawno temu, liczą sobie nieco ponad 75 lat. Zyskaliśmy je dzięki węgierskim konstruktorom. Długopisy na samym początku nie były przedmiotami, które zrewolucjonizowały piśmiennictwo. Duży przełom nastąpił dopiero w chwili, gdy wprowadzono je do amerykańskiej armii. Używali nich szczególnie piloci, którzy mogli dzięki nim zapisywać wszelakie dane tyczące wahań ciśnienia atmosferycznego.
2017/10/22, 14:13