Menu strony
Biznes
Teczki ofertowe

Jak promować swoją firmę

Co kilka metrów ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od wielkich billboardów na ulicach, poprzez plakaty, całe strony w czasopismach, pendrive’y czy innego typu przedmioty Kiedy posiadamy firmę, która trudni się sprzedawaniem czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
szkolenie pracowników

Trzeba szkolić swój personel!

Za dużo wypadków na obszarze polskich firm! Rozchodzi się o choćby fabryki czy placówki medyczne. Jednakowoż jak skutecznie walczyć z wypadkami?
sitodruk

Technika sitodrukowa

Wynalezienie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Wcześniej, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Zdolność skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni na Starym Kontynencie systematycznie przybywało. Na początku drukarnie wykorzystywane były głównie w powstawaniu książek i dokumentów. Obecnie profil drukarni zmienił się znacznie.
odbicie - reklama

Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, następny artykuł z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Co to dokładnie jest konsulting IT i na jakiej rzeczy polega? A kształtowanie procesów biznesowych? Co to jest a także czy posiada się to w jakikolwiek sposób do Konsultingu IT? To wszystko oraz jeszcze więcej odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!


Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, następny artykuł z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Odpowiadając na zaczynające pytanko we wstępie, czyli: czym jest konsulting IT a także na czym polega? - odpowiedź bywa nie tak trudna, jakby się mogło zdawać.
lekcje marketingu

W jaki sposób powiększyć przychód we własnej firmie?

Ceny wzrastają, zarobki stoją w miejscu, a więc nie wzrastają. To powoduje, że statystyczny Nowak ma trochę mniej forsy do wydania. Na dodatek jego humor jest gorszy, toteż wydaje jeszcze mniejsze pieniądze. Co to oznacza dla biznesmenów, których byt zależy przede wszystkim od kondycji finansowej polskich konsumentów?
Transport towarów

Który biznes jest teraz godny zainteresowania? Dowiedz się cenne rady!

Czymś naprawdę normalnym jest to, że jeśli jakiś człowiek ma trochę większe wymagania od życia, otwiera firmę. Chociaż oczywiście nie jest powiedziane, że to jakaś reguła. Jednakowoż fakty są takie, iż czymś ze wszech miar ważnym jest to, aby wiedzieć, że otwieranie własnej firmy nie jest zbyt łatwe. I nie chodzi w tym momencie nawet o nadmierną biurokrację czy pieniądze, lecz chociażby brak sensownego pomysłu, jaką tak naprawdę firmę warto założyć.
VOIP

Jak kupić dla mężczyzny unikatowy prezent i w taki sposób sprawić mu wielką niespodziankę

Gdy zbliżają się imieniny małżonka, to wtedy najprawdopodobniej każda żona zastanawia się, jaki prezent wypada wręczyć prawdziwemu mężczyźnie. Biorąc pod uwagę liczbę podpowiedzi, jakimi dzielą się użytkownicy internetu, należałoby sądzić, że ta kwestia jest dla pań źródłem niemałych dylematów: zakupić bon podarunkowy czy zarezerwować przelot paralotnią nad piękną górską okolicą. Tak mało oryginalne podarunki, jak bawełniane bądź nawet narciarskie skarpety wzbudzają uśmiech politowania na twarzach męskich przedstawicieli naszego społeczeństwa.
Impreza firmowa

Czy faktycznie opłaca się założyć firmę organizującą imprezy firmowe?

Choć znaczne spowolnienie gospodarcze sprawiło, że przeróżne imprezy firmowe są trochę mniej bogate, aniżeli wcześniej, to nie jest powiedziane, iż sytuacja jest beznadziejna. Zresztą za jakiś czas gospodarka Polski powinna ponownie prędko iść do przodu, a więc można w sumie powiedzieć, że te firmy, które zajmują się organizacją imprez firmowych nareszcie będą w stanie zarabiać sporo poważniejsze pieniądze.
wzrost sprzedaży

W jaki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie?

Ceny wzrastają, pensje stoją w miejscu, a więc nie wzrastają. To powoduje, że przeciętny Kowalski ma trochę mniej pieniędzy do wydania. Na dodatek jego humor jest gorszy, więc wydaje jeszcze mniejsze pieniądze. Co to oznacza dla przedsiębiorców, których zarobek zależy głównie od kondycji finansowej Polaków?
podatki

Kilka istotnych rzeczy przy zakładaniu firmy

W momencie kiedy chcemy rozpocząć własną działalność, jest kilka szczegółów o których musimy pamiętać. W każdym przypadku działalności detale mogą się różnić, ale pewne rzeczy są niezmienne.
1 2