Menu strony

Konsulting IT, przeciwko modelowanie procesów biznesowych - a więc, następny artykuł z cyklu "z jakimi rzeczami to się je"

Czym jest konsulting IT oraz na jakiej rzeczy polega? A kształtowanie procesów biznesowych? Czym to dokładnie bywa oraz czy posiada się ta rzecz w jakikolwiek sposób do Konsultingu IT? Te wszystkie rzeczy a także jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Odpowiadając na zaczynające pytanie we wstępie, a więc: czym jest konsulting IT a także na czym polega? - odpowiedź bywa nie tak trudna, jakby się miało możliwość wydawać.
Streetowe oblicze kobiety Anataki


Konsulting IT, potocznie nazywany Doradztwem Informatycznym a rozwijając je Konsultingiem Informatycznym, jest tak przezywaną "działalnością usługową", która opiekuje się obszarem zastosowań technologii informatycznych - konsulting it.

Czekamy na Ciebie! Zatem jesteśmy tutaj - oto kolejne teksty pełne ciekawych wiadomości są już przygotowane. Musisz tylko wejść w link.

Tej rzeczy zadankiem bywa projektować oraz planować systemy komputerowe, które łączą wszyściutkie kawałki technologiczne (wewnątrz tego: sprzęt komputerowy, oprogramowanie i technologie komunikacyjne, nie napomykając o szkoleniach dla użytkujących). Warto wspomnieć, że w Polsce Doradztwo Informatyczne bywa zdominowane przez duże firmy IT o skali międzynarodowej.


odbicie - reklama


modelowanie procesów biznesowych


Jeśli chodzi o modelowanie procesów biznesowych, to w jakikolwiek sposób nie ma tu połączenia z Konsultingiem IT - . Warto jednakże nadmienić, jaką rzeczą jest owe modelowanie. Modelowanie procesów biznesowych (które to po angielsku brzmi business process modeling), to zbiorowisko czynności, które to robią analitycy procesów biznesowych w środku firmy.
Ma to na celu ustalenie, jak działa konkretna organizacja (jest to tak nazwany stan AS-IS) a także ma możliwość określić docelowy sposób postępowania (czyli tak przezywane procesy TO-BE). Jak samiutka nazwa mówi, chodzi o pokazanie modelu procesu (najczęściej graficznemu).
2022/06/09, 14:37