Menu strony
Nieruchomości
geodeta sprawdzający mapy

Usługi geodezyjne

W trakcie remontowania apartamentu koniecznie należy zatroszczyć się o bardzo dużą ilość kwestii, takich jak jego odpowiednie dostosowanie do otoczenia. Nie sposób jednak tego osiągnąć bez wyśmienitych, dobrych jakościowo usług geodezyjnych. Współcześnie geodezja staje się coraz bardziej potrzebna – szczególnie w wielkich miastach, gdzie potrzebne są nowe inwestycje. Kwestie powiązane z umiejscowieniem nieruchomości nieraz mogą powodować spory stres, a nawet pewne trudności prawne, których najlepiej wcześniej uniknąć.
mieszkania w mieście

Weryfikacja dewelopera przy zakupie nowiutkiego mieszkania

Decydując się na kupno nowego mieszkania deweloperskiego, winniśmy przedtem porządnie sprawdzić dewelopera. Wskazane jest na pewno wybierać jednostki rzetelne, wiarygodne i uczciwe, gdyż od tego zdoła zależeć sukces inwestycji, oraz także jej terminowe ukończenie. Wskazane jest sprawdzić czy konkretny deweloper należy do jakichś organizacji deweloperskich.
Wycena nieruchomości przez rzecoznawców

Warto znać swój majątek

Przeważnie nie myślimy o tym, jak duży jest tak rzeczywiście nasz dobytek. Mimo wszystko jeśli chcemy podjąć się jakiejś inwestycji, lub pragniemy sporządzić swój testament, to z pewnością trzeba posiadać taką informację, bo tylko wtedy będziemy mogli robić wszystko w odpowiedni sposób i mieć pewność, że nic nie ominęliśmy.
osiedle

Polecane mieszkania do kupna i wynajmu

W stolicy Dolnego Śląska, we Wrocławiu, odnaleźć można sporo propozycji mieszkań czy apartamentów w znakomitej lokalizacji i niesamowicie atrakcyjnych. W pełni chronione, złożone z kilku części osiedle cztery pory roku cechuje się niską zabudową oraz ulokowane jest na Jagodnie, w dalszej części miasta. Urokliwa okolica oraz dobrze przemyślany plan zagospodarowania terenu zachęca do inwestowania w nieruchomości na tym obszarze wiele osób. Zrównoważone cenowo garaże okazują się dodatkowym atutem tego miejsca.
osuszanie budynków iniekcja krystaliczna

Jak pozbyć się wilgoci?- hydroizolacje oraz odgrzybianie wnętrz, jako najskuteczniejsze rozwiązania

Wilgoć w domu zdecydowanie stanowi problem, który może odbić się nie tylko na walorach wizualnych nieruchomości, ale również na zdrowiu oraz samopoczuciu domowników. Wilgoć ma bardzo zły wpływ na układ oddechowy, a gdy problem zaczyna się rozrastać, na ścianach można zauważyć nawet grzybową narośl, która jest uciążliwa do usunięcia.
bloki

Deweloper siechnice proponuje wspaniałe i tanie domy

Powinniśmy posiadać zaufanie do konkretnego dewelopera. Stawianie mieszkań trochę zabiera czasu, a to spowoduje, że sporo ludzi zapisuje się na dane mieszkanie jeszcze zanim będą położone fundamenty. Mimo wszystko jeżeli tak zrobimy, powinniśmy mieć gwarancję, że deweloper, który trudni się stawianiem konkretnej nieruchomości właściwie wie co wykonuje, że zna się na tym oraz posiada tu odpowiednie doświadczenie.
dom

Jak samodzielnie dokonać wyceny nieruchomości? Na jakie rzeczy należy zwrócić uwagę?

Dostajemy mieszkanie w spadku po dziadkach w Warszawie, niby czysto hipotetyczna sytuacja, natomiast sporo ludzi doświadcza czegoś takiego. Na początku jest radość. Cieszymy się z takiego stanu rzeczy, ale najczęściej po jakimś czasie chcemy sprzedać taki dom. Wtedy właśnie zaczynamy się zastanawiać ile tak naprawdę może być warte to mieszkanie. W jaki sposób dokonać wyceny tego lokum? Rzecz jasna możemy zwrócić się do specjalistą z prośbą o wycenę, jednak to na pewno nie będzie darmowa usługa. Dlaczego nie spróbować samemu oszacować wartości nieruchomości.
geodeci w pracy

Geodezja we Wrocławiu

Podczas obmyślania drogi, działki lub budynku trzeba zadbać o niezwykle wielką liczbę kwestii związanych z pomiarem. wiele poszczególnych spraw podczas budowy zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,jak i od gustu klienta i przeznaczenia danego obiektu. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej kluczowych wyborów co do wytyczania granic nieruchomości zajmuje w dzisiejszych czasach istotny dla każdego czas.
wizualizacja

Taka wizualizacja pozwala wspaniale pokazać obiekt albo produkt, zatem opłaca się z niej korzystać

W przypadku nieruchomości lub produktów do sprzedaży kluczową sprawą jest to, aby odpowiednio je zaprezentować. Bardzo pomocnym na tym polu narzędziem bywa wizualizacja. Dziś usługi powiązane z wykonywaniem wizualizacji są dostępne w prawie każdym mieście.
biurowiec

Koniunktura na rynku nieruchomości komercyjnych w stolicy Dolnego Śląska

W chwili obecnej szeroko rozumiany rynek nieruchomości właściwie w całej Polsce stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie rozwoju, choć oczywiście coś takiego jest najlepiej widoczne przede wszystkim w tych dużych miastach. Rewelacyjnym przykładem może tu być chociażby Wrocław, zaliczany do najszybciej rozwijających się polskich miast – nie ma żadnego znaczenia to, jakie właściwie nieruchomości są nam akurat potrzebne, bowiem absolutnie zawsze będziemy w stanie znaleźć tu coś naprawdę dla siebie dobrego.
1 2