Menu strony

Nasze coraz nowocześniejsze smartfony potrzebują zabezpieczenia

Smartfony i także starsze telefony dotykowe są niestety sprzętami delikatnymi.


Dotyczy to szczególnie ich przedniej części, czyli ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub uszkodzić.
futerał ZTE Blade L5


sprzęt - selfie


Jakże często nosimy smartfon w kieszeni lub w torbie z powiedzmy kluczami. To działanie wystawia głównie wyświetlacze na uszkodzenia lub przynajmniej porysowanie. Nie mówiąc już o upadkach, które zdarzają się wszystkim i to wcale nierzadko.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (http://www.liceum.wroc.pl/o-szkole/) danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w link znajdujący się poniżej.

Choć, często smartfony są wyposażone w szybkę Gorilla Glass czy obudowy wytrzymałe na upadki z wysokości. Jednak wiele, szczególnie tańszych aparatów, narażonych może być na dużo codziennych zagrożeń. By zapobiec zbyt szybkiemu uszkodzeniu, należy poszukać właściwego pokrowca na telefon. Etui zapewni nie tylko ochronę, ale także pozwoli umocować telefon do paska przykładowo podczas joggingu. Etui na telefon może być również odporne na wodę, co pozwoli na pływanie ze smartfonem. Niektóre pozwalają na zanurzenie się nawet do 3 m pod wodę.


Smartfon


Potrzeba przede wszystkim dobrać etui do typu naszego telefonu pod względem wymiaru. Gdy szukamy specyficznego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, możemy znaleźć coś właściwego na rynku. Na naszym rynku powstało bowiem wiele firm, specjalizujących się tylko w wytwarzaniu takich akcesoriów. Znajdziemy najróżniejsze kolory i formy, które przyozdobią nasz smartfon.

Z pewnością przyda Ci się łącze do strony (https://www.logintrade.pl/), jeśli ciekawią Cię opracowane w naszym tekście wątki. Na następnej witrynie wyszukasz ich o wiele więcej.

Możemy też zechcieć zaprojektować własny motyw. W naszej gestii jest także dobór, jak najlepiej chcemy zabezpieczyć nasz telefon.
Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają własne wady i zalety. Warto by pogłębić tę tematykę, by nasz telefon pracował dla nas dłużej.
2019/09/26, 07:31