Menu strony
Drzwi
Dom w trakcie budowy

Czy zaznaczymy, że okna pcv są bardzo wytrzymałe?

Gdy zdecydowaliśmy się na budowę domku, to powinniśmy sobie wydawać kwestię z tego, że ważnych będzie tutaj wiele przeróżnych detali, a co się z tym łączy, wszystko uważnie musimy przeglądać.
zamek

Awaria zamka, czyli jak znaleźć pracującego porządnie ślusarza

Każdemu z nas może przydarzyć się zepsuty zamek w drzwiach. Brak możliwości dostania się do swojego domu czy mieszkania jest bardzo stresująca. W przypadku dużej awarii z pewnością nie damy sobie rady sami. Rozwiązaniem są usługi ślusarskie. Jak wyszukać solidnego ślusarza?
zakładanie gniazdka

Szukając fachowca na co patrzeć?

Zwiększający się kryzys na rynku wymusił na producentach obniżenie kosztów produkcji, jak również ceny finalnych produktów. Sytuacja ta, dotyczy również budownictwa, polski rząd chcąc uniknąć zastoju gospodarczego robi wszystko aby zmniejszyć ceny materiałów budowlanych. Dlatego wielu z rodaków mimo załamania i ogólnej zapaści gospodarczej decyduje się na zakup mieszkania lub remont domu. Jak się jednak okazuje, remont mieszkania to nie taka błahostka.
przeglądanie sieci na tablecie

Certyfikaty państw na wschodzie rodzaju Gost R - czyli, dla chcącego nic trudnego

Czym konkretnie bywa certyfikat wschodni GOST R? Do czego tak naprawdę bywa on naszym osobom potrzebny? Jakie rzeczy po dostaniu napomkniętego certyfikatu będziemy mogli bez przeszkód sprzedawać na obszarze krajów na wschodzie? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego - felietonu!
skomplikowany zamek

Jak poradzić sobie z zatrzaśniętymi drzwiami. Poczytaj porady od zawodowców

Nawet najlepszym zdarza się czasem zatrzasnąć drzwi zbyt mocno czy też wyjść z domu i zamknąć zapomniawszy zabrać ze sobą klucza. Te same sytuacje mają w przypadku choćby samochodu. Zostawienie kluczyków w stacyjce może zwyczajowo powodować duże problemy, zaś próby otwarcia drzwi pojazdu samemu mogą nie skończyć się za dobrze. Łatwo bowiem w takiego typu wypadkach o uszkodzenie drzwi. Ich naprawa zaś może kosztować o wiele więcej niż specjalista, który w przypadku takich trudności może pomóc przykładowo w otwarciu drzwi do samochodu czy garażu. Jak jednak znaleźć tego typu specjalistów? Pomocne może być tutaj hasło: awaryjne otwieranie drzwi Warszawa.