Menu strony
Mieszkania
osuszanie budynków iniekcja krystaliczna

Jak pozbyć się wilgoci?- hydroizolacje oraz odgrzybianie wnętrz, jako najskuteczniejsze rozwiązania

Wilgoć w pomieszczeniach bez wątpienia stanowi ogromny, który może odbić się nie tylko na walorach wizualnych nieruchomości, ale zarówno na zdrowiu oraz samopoczuciu domowników. Wilgoć ma bardzo niekorzystny wpływ na układ oddechowy, a gdy problem zaczyna się rozprzestrzeniać, na ścianach można dostrzec nawet grzybową narośl, która jest trudna do usunięcia.
remont

Techniczne odbiory lokali

W końcu nadszedł ten dzień i stałeś się właścicielem swojego własnego mieszkania! Koniec dylematów, wdawania się w nerwowe rozmowy z ekipami, z których co jedna to mądrzejsza i bardziej doświadczona. Musimy tylko wnieść pudła, powiesić firanki i... Ale, ale - nie za szybko?
wizualizacja

Taka wizualizacja pozwala wspaniale pokazać obiekt albo produkt, zatem opłaca się z niej korzystać

W wypadku nieruchomości lub przedmiotów na sprzedaż ważną kwestią jest to, by odpowiednio je zaprezentować. Niesamowicie przydatnym na tym polu narzędziem bywa wizualizacja. Dzisiaj usługi powiązane z wykonywaniem wizualizacji bywają dostępne w prawie każdym mieście.
śmieciarka

Jakimi metodami sprawnie radzić sobie z wywózką śmieci?

Każdy, nawet niewielki dom praktycznie cały czas wytwarza określoną ilość rozmaitych odpadów. Najczęściej nie przywiązujemy nawet zbyt dużej uwagi do tego, w jaki sposób można sobie obecnie radzić z tego typu rzeczami, ponieważ przecież sami musimy jedynie wynieść je do śmietnika i nigdy więcej się tym nie przejmować.
kuchenka gazowa

Czy ciekawi nas zmiana dostawy gazu?

Bardzo często ludziom się wydaje, że dostawca gazu, prądu, albo wody musi okazać się taki sam, jaki jest od dekad i że nic się nie uda z tym zrobić. Prawda jest jednakże inna, ponieważ jest tak, że dostawca gazu może się zmienić, gdy obecny usługodawca nie spełnia naszych oczekiwań.
zakładanie gniazdka

Szukając fachowca na co patrzeć?

Pogłębiający się kryzys na rynku wymusił na producentach zmniejszenie kosztów produkcji, a co za tym idzie ceny finalnych produktów. Sytuacja ta, dotyczy również budownictwa, polski rząd chcąc uniknąć zastoju gospodarczego robi co może aby zmniejszyć ceny materiałów budowlanych. Dlatego wielu z rodaków mimo kryzysu i ogólnej zapaści gospodarczej decyduje się na kupno mieszkania lub remont domu. Jednak jak się okazuje, remont domu to nie taka błahostka.
obraz

Co kupić znajomym na nowe mieszkanie? Szukamy sprawdzonych podarków.

Osoby, które kupiły mieszkanie, przy jego urządzaniu zwykle myślą o jego funkcjonalnej stronie i o rzeczach koniecznych do wprowadzenia się. Pole do wykazania się zostawiają znajomym, którzy przybędą na parapetówkę. Co dać w prezencie, żeby wpisać się w atmosferę mieszkania, którego wcześniej nie widzieliśmy i by kupić coś, co będzie zachwycające a do tego najzwyczajniej w świecie użyteczne?
łóżko

Jak wyposażyć łazienkę nie mając dużym doświadczenia?

Duża, a głównie ergonomiczna łazienka to marzenie prawie każdego posiadacza łazienki. Remont, a później aranżacja tego pomieszczenia powinno być przemyślane.
Zaproszenia ślubne

Niedrogie i szybkie przeprowadzki w Trójmieście

Przeprowadzki zawsze są bardzo czasochłonne i kłopotliwe, w związku z tym zwykle wyszukujemy sposobu, jaki zezwoli nam łatwiej ze wszystkim się uporać. Przeważnie, najwięcej kłopotów sprawia nam transport.
biuro

istotne wybory przy zakupie własnego m

Ważną sprawą przy kupnie lokum jest położenie, to znaczy to, w którym obszarze miasta, czy dzielnicy usytuowane jest kwatera.
1 2