smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
komputer

Jakie teraz nowinki czekają nas w osprzęcie elektronicznym?

Dziedzina elektroniki jest niewątpliwie nad wyraz dynamiczną branżą. Nowości pojawiają się tutaj ciągle. Wytwórcy sprzętu rywalizują ze sobą. Inżynierowie zatrudnieni w biznesach informatycznych ciągle pracują nad tym, aby dostarczyć na rynek coraz to nowsze i lepsze rozwiązania.
serwis laptopów drLaptop

Porządny serwis komputerowy w Gdańsku

W dwudziestym pierwszym wieku istotną rolę pełni stały dostęp do cudów techniki, jaka bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście ogrom problemów z zepsutym komputerem ,jak również pozostałym sprzętem elektronicznym, są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni specjaliści, do jakich nieraz należy zwrócić się nieraz po poradę.
Laptop Samsung

Laptop dla świadomego użytkownika

Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem kawał pracy dyplomowej przez awarię laptopa. Wina za brak backupu oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z twardziela jest niczym śmierć psiaka, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów które oglądałem będąc sam w pokoju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.
etykiety samoprzylepne

Na wszystko dobre są etykiety

Co by było, gdyby na ziemi nie byłyby dostępne etykiety? Sprawa wydaje się łatwa – wynaleźlibyśmy je. Ale pomyślmy jednak, że ludzka inwencja w tej akurat dziedzinie poniosłaby klapę dramatyczną i doniosłą. Jakie oblicze miałby świat, w którym nie pojawiłyby się etykiety samoprzylepne? Pobawmy się chwilę w zabawę myślową.
drukarki

Gdzie znajdując się w Gdańsku warto nabyć nowoczesne czytniki e-book?

Rokrocznie rośnie wielkość sprzedawanych książek. Ta wiadomość jest niezmiernie pocieszająca, ponieważ w minionych latach w wielu miejscach w Polsce można było zauważyć coś wprost sprzecznego. Wraz z postępem technologii i z postępem zmieniły się także sposoby czytania książek. Kiedyś pozycja bibliograficzna wiązała się z dużym zbiorem, zależnym od ilości stron. W dzisiejszych czasach coraz nagminniej wszelkie publikacje przenoszone są do wersji cyfrowej.
etui

Czemu niezwykle wyborne ekspresy do kawy od wielu lat można kupić we Wrocławiu?

Kawa od bardzo wielu lat należy do jednego z najbardziej popularnych naparów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. W wielu punktach coraz nagminniej poszukiwane są osoby, które umieją w jak najlepszy sposób zalać wrzątkiem właśnie ten ciemny i nasycony napar. Wspólnie z rozkwitem technologii wzrosło też zamówienie na urządzenia, dzięki którym każdy w swoim domowym zaciszu będzie umiał sam zaparzyć ten rozkoszny napój.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja elektroniki. Super możliwości.

Postępy w branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa zapewnia na wysokim poziomie, przede wszystkim przez wzgląd na bogate doświadczenie. Lata praktyki spowodowały to, że nasi specjaliści mogą w krótkim czasie określić, ile dany sprzęt mógłby kosztować. Perfekcyjnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnej fachowości naszych specjalistów. Nie trzeba już dziś martwić się tym, co zrobić z bezużytecznym, niepotrzebnym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już teraz, a pomożemy.
Komputer, klawiatura

Lenovo y50 to interesująca propozycja

Trzeba spojrzeć na to, który sprzęt komputerowy jest teraz oferowany oraz namyślić się, która propozycja będzie lepiej odpowiadała naszym wymaganiom. Od czasu do czasu należy porównać na pewno wiele różnorakich właściwości, tak żeby posiadać pewność, że wybierzemy to co odpowiednie, bo jedynie wówczas będziemy posiadali pewność, że naprawdę będziemy usatysfakcjonowani z tak wykorzystanych funduszy.
telewizor

W dzisiejszych czasach powszechne jest, że oglądamy filmy o jakości full hd

Dawniej, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać lub zatrzymać. Dodatkowo ekran w telewizorze nie był duży i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.
1 2 3 4 5 6