smartfony

Smartfony - czemu są tak popularne

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić Iphone'a w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
etui

Czemu niezwykle wyborne ekspresy do kawy od wielu lat można kupić we Wrocławiu?

Kawa od bardzo wielu lat należy do jednego z najbardziej popularnych naparów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. W wielu punktach coraz nagminniej poszukiwane są osoby, które umieją w jak najlepszy sposób zalać wrzątkiem właśnie ten ciemny i nasycony napar. Wspólnie z rozkwitem technologii wzrosło też zamówienie na urządzenia, dzięki którym każdy w swoim domowym zaciszu będzie umiał sam zaparzyć ten rozkoszny napój.
pokrowiec na telefon

Uniwersalne etui nie tylko dla osłony telefonu, czyli o funkcjach dobrego pokrowca?

Odporne na wstrząsy, dobrane kolorystycznie etui na komórkę, iPhone to konieczne wyposażenie dla każdego, kto chce troszczyć się o swój sprzęt. I wygląd jednocześnie. Jakie cechy wyróżniają nowoczesne osłonki naszych elektronicznych cacek? Zobaczmy na przykład na case do Sony Xperia M4 Aqua. To pokrowiec dedykowany specjalnie dla tego modelu telefonu. Producent zadbał o parę niezbędnych czynników, które klient-posiadacz urządzenia i nowoczesnej kabury chciałby mieć spełnione. Jakie?
apple

Które sprzęty multimedialne warto teraz posiadać?

W dniu współczesnym znaczenie elektronicznych gadżetów dla przeciętnego użytkownika jest niezmiernie duża. Każdy z nas bowiem lubi korzystać z nowomodnych technologii we własnej kieszeni. W tym miejscu wskazane jest dodać, że jak najbardziej w największym stopniu wykorzystywanym przez nas urządzeniem jest telefon. Można zuchwale zaryzykować stwierdzeniem, że chyba każdy z nas nie wyobraża już sobie wykonywania powszednich obowiązków bez jego wsparcia.
Symbol sklepu internetowego

Smartfony, tablety oraz różne akcesoria elektroniczne w sklepach internetowych

Duży i intrygujący asortyment sklepów internetowych sprawia, że coraz chętniej robimy zakupy właśnie poprzez Net. Znane marki, takie jak kruger matz proponują rozległy wybór tabletów, smartfonów, słuchawek bądź sprzętu TV. Produkty tej marki cieszą się niemałym zaciekawieniem, bowiem charakteryzują się szczególną jakością, znakomitą klasą oraz stylem.
etui na Samsung Galaxy

Nowe smartfony od marki Samsung. Czy ponownie spowodują ogólny zachwyt?

W dzisiejszych czasach smartfony są bardzo powszechne, posiadać je może właściwie każdy – nawet dzieciaki, emeryci. Często są one zmieniane wraz z modą lub wypierane są przez inne modele.
smartfon

Akcesoria do iPhone'a i Samsunga

Nowe telefony wymienia się obecnie często, zazwyczaj tratując je jako coś niezwykle osobistego, o co warto dbać. Przy takim podejściu dobrze świetnie zapoznać się z rynkiem akcesoria dla swojego telefonu. Jest to niewątpliwie cudowny sposób, by prosto ,a także zorientować się w produktach firm oferujących ciekawe akcesoria.
smartfony

Testy i rankingi elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Różnych sprzętów elektronicznych dookoła nas jest coraz większa ilość. Ktoś może marudzić na to, może zupełnie się nie zgadzać z tym i z nich nie korzystać, ale tego postępu nie zatrzyma. Elektronika na dobre zadomowiła się w naszej codzienności i nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższych latach coś się miało zmienić.
samsung galaxy 2

Sprzedaż telefonów firmy Samsung a zdania zamawiających

Rozwijanie się telefonii komórkowej jest oparte na tym, co eksperci w tej branży spostrzegą u tych jeszcze lepszych. Wielofunkcyjność telefonów nie sprowadza się aktualnie jedynie do tego, że łączą w sobie wiele rozwiązań. Mnogość modeli do wyboru może zachęcić do dokładnego ich poznawania.
fotos - firma

Z jakiego powodu telefony Nokii cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, opis kilku ciekawych modeli tego producenta.

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy nikomu nie śniło się jeszcze o dotykowych telefonach, na rynku królowała niepodzielnie Nokia. Co prawda pozostali producenci próbowali z nią konkurować, jednak średnio im to wychodziło.
1 2 3